Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для Овна
Каміння для Знаку Зодіаку Овен: каталог, купити в Україні. Прикраси з камінням для Овнів. (text_page 48)
Каміння талісмани для Знаку Зодіаку Овни. Яке каміння підходить Овнам по гороскопу

Кружевной агат купить в Киеве. Не знаете где купить натуральный камень кружевной агат, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень кружевной агат в Украин...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | бордовый |
| Розмір каменя: | 33*20мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 27.55Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натура...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 27*14мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 27.19Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натура...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 21*15мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Камень агат купить в Киеве. Не знаете где купить натуральный камень агат, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень агат в Украине можно в интернет...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | белый |
| Розмір каменя: | 25*15мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е14014 Размер камней: 24 x 12 x 11 mm Огранка: нет Цвет: как на фото Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |

Дорогоцінний камінь необроблений зелений аметист 24.5Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 22*14мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Пару мексиканських агатів купити в Києві. Купити натуральний агат в Україні характеристика Код товару: Е15112 Розмір каменів: 24Х15Х4mm. Колір: різнокольоровий Чистота: Opaque Обробка: UNHEATED Походження...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 24*15мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Необработанный камень зеленый аметист (празеолит) купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень зеленый аметист без огранки, не переживайте,Мы Вам поможем!...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 25*14мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е14070 Размер камней: 20.2 X 16 X 13 mm. Огранка: овальная (чеканка) Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 16*20мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 23.71Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натура...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 23*15мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 23.65Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натура...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 23*16мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Драгоценный камень рубин (без огранки) купить в Украине: цена, фото Код товара: Е14428 Размер камня: 17*15*8мм Цвет: насыщенный темно красный Огранка: без огранки Чистота: SI Обработка: HEATED (glass fill...
| Камінь: | рубин |
| Колір каменя: | красный |
| Розмір каменя: | 17*15мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е15667 Розмір каменів: 27Х17.5мм Огранювання: кабошон Колір: білий Чистота: Opaque Обробка: UNHEATED Походження каменів: Африка Твердість: 7.5 В інтернет магазині Topgems Ви маєте можливість...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 25*17.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Жеода коричневого агата: фото, ціна, купити в Україні. Бажаєте придбати ексклюзивну річ з натуральним агатом - наш ювелірний магазин TOPGEMS стане Вашим надійним помічником. Купит...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | сірий |
| Розмір каменя: | 98*55мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Жеода агата: фото, цена, купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень агат, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень жеоду агата в Украине...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | коричневый |
| Розмір каменя: | 68*57мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

☑️Артикул: е21706 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 20Ct ☑️Розмір: 26.3*19*6мм ☑️Колір: чорний ☑️Огранка: кабошон ☑️ Unheated ☑️Ботсвана .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 26*19мм |
| Форма огранювання: | кабошон |


















































