Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для льва
Для льва (text_page 89)

Натуральний спесартін гранат багет купити в Україні: ціна, фото Характеристика: Код товару: Е15049 Розмір каменів: 11 * 6.2мм Огранювання: багет Колір червоний Чистота: VVS-VS Обробка: UNHE...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 11*6мм |
| Форма огранювання: | багет |

Натуральний жовтий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е14777 Розмір каменя: 11.1*8.9*2.8mm. Огранка: овал Колір: як на фото Чистота: VS2-SI Обробка: UNH...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий, оранжевий |
| Розмір каменя: | 11.1*8.9мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е14052 Размер камней: 9х9х5mm. Огранка: сердце Цвет: красный Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Мозамбик Твердость: 7 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |
| Розмір каменя: | 9мм |
| Форма огранювання: | сердце |

Код товара: Е14094 Размер камней: 6Х8.0Х3.8 - 6.2х8.0х3.4 mm. Огранка: овал Чистота: SI Обработка: UNHEATED Происхождение: Мадагаскар Твердость: 7.5 Гессонит гранат (гро...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | оранжевый |
| Розмір каменя: | 6*8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е14074 Размер камя: 8*10*4.5мм Цвент: как на фото Огранка: кабошон Чистота: translucent Обработка: UNHEATED Происхождение: Индия .....
| Камінь: | сердолик |
| Колір каменя: | оранжевый |
| Розмір каменя: | 8*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний камінь спессартин гранат 11.87*5.98мм з Сертифікатом купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь спессартін гранат, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Розмір каменя: | 12*6мм |
| Форма огранювання: | антік |

Дорогоцінний камінь рубін 8.6*6.9мм октагон купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристра...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 8.6*6.9мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Код товара: Е1134 Размер камней: 6,1 X 6,1 X 3.8 mm 1.64Ct. Огранка: круглая (кабошон) Цвет: зеленый Чистота: TRANSLUCENT Обработка: HEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | зеленый |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит октаго, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь лабр...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 26.6*18мм |
| Форма огранювання: | кабошон, овал |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит октаго, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь лабр...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 27*17мм |
| Форма огранювання: | кабошон, овал |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит овал, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь лабрад...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 24.5*18.3мм |
| Форма огранювання: | кабошон, овал |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі летючої миші, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінн...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 23*16мм |
| Форма огранювання: | октагон, кабошон |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі овала, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камі...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | синій, сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 26*17мм |
| Форма огранювання: | овал, кабошон |

Драгоценный камень рубин (без огранки) купить в Украине: цена, фото Код товара: Е14428 Размер камня: 17*15*8мм Цвет: насыщенный темно красный Огранка: без огранки Чистота: SI Обработка: HEATED (glass fill...
| Камінь: | рубин |
| Колір каменя: | красный |
| Розмір каменя: | 17*15мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний родолит гранат без огранки 20 * 10мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е14505 Розмір каменів: 20Х10Х8mm. Огранювання: немає Чистота: SI Обробка: UNHEATED Походження: Мадагаскар Т...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 20*10мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Код товару: Е15620 Розмір каменів: 52х43х10mm Огранювання: без огранки Колір: мультиколор О...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 52*43мм |
| Форма огранювання: | без огранки |










































