Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для льва
Для льва (text_page 91)

Код товара: Е16002 Размер камней: 10X10X4 mm. Огранка: триллион кабошон Цвет: как на фото Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение :Балтия Твердость: 2.5 .....
| Камінь: | янтарь |
| Колір каменя: | оранжевый |
| Розмір каменя: | 10*10мм |
| Форма огранювання: | триллион |

Натуральний необроблений цитрин (мінерал) купити в Україні Код товара: Е21632 Розмір каменя: 9.7x7.5x5.4 mm Огранування: без огранки Колір: як на фото Чистота: VS2 Обробка: UNHEATED Походження...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 9.7*7.5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний камінь сердолік овал 10*8мм купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь сердолік огранки кабошон, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь сердолік в Україн...
| Камінь: | сердолік |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Драгоценный камень гранат (пара) купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень гранат, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень гранат...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Дорогоцінний камінь гранат (пара) купити в Україні Пара гранатів Огранка октагон: ціна, фото Характеристика Код товара: Е21025 Размер камней: 5Х7Х3 - 4.9Х7Х3.25mm. Огранка: октагон Цв...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Драгоценный камень гранат (пироп) купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень гранат, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень грана...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |
| Розмір каменя: | 7*9мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Натуральний камінь спессартин гранат 9 * 7.7мм купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь спессартин гранат, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь гранат в Україні ...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 9.2*7.7мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний необроблений цитрин (мінерал) купити в Україні Код товара: Е15491 Розмір каменя: 17.6x9.9x4.2 mm Огранування: без огранки Колір: як на фото Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походженн...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 18*10мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь рубін 6.9мм октагон купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристрасті ...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 6.9мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Не знаете где купить натуральный синий Сапфир, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень сапфир в Украине можно в интернет магазине Topgems. У нас Вы подберете нужный размер и огр...
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е11113 Размер камней: 7X5 Х4.0 mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: Opaque Обработка: UNHEATED (необработанные) Происхождение камней: Могок Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | серый |

Дорогоцінний камінь рубін у формі серця купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристрасті ще й ...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 7.8мм |
| Форма огранювання: | серце |

Код товара: Е13153 Размер камней: 14Х10Х7 mm. Огранка: овал кабошон Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение: Польша Твердость: 2.5 .....
| Камінь: | янтарь |
| Колір каменя: | оранжевый |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральный янтарь: цена, фото, купить в Украине Код товара: Е14372 Размер камней: 12Х12Х5.5mm. Огранка: круг кабошон Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение: Польша Твердость:...
| Камінь: | янтарь |
| Колір каменя: | оранжевый |
| Розмір каменя: | 12мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний цитрин купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Код товару: Е15696 Розмір каменів: 9.2*9.2*5.4мм Огранювання: круг Колір жовтий Чистота: VS Обробка: UNHEATED...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 9.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний цитрин купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Код товару: Е15691 Розмір каменів: 9.2*9.2*5.4мм Огранювання: круг Колір жовтий Чистота: VS Обробка: UNHEATED...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 9.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |









































