Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для льва
Для льва (text_page 87)

Код товара: Е12720 Вес: 4.0Ct Размер : 8X 6 mm. Огранка: бриолет (просверлен) Цвет: GOLDEN Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 7,0 .....
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | желтый |

Натуральний сапфір корунд без огранування купити в Україні: ціна, фото Код товара: Е21232 Розмір: 10.5*4.3*4.3мм (увага, фото збільшене, щоб можна було побачити красу мінерала). Огранування: без огранки ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 10.5*4.3мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Браслет- намисто або чокер з чорного опалу (унісекс - підходить жінкам і чоловікам, дивіться фото на руці) Код товару: МК10456 Довжина: 41+10см (ланцюжок) Камінь: чорний вогняний опал Розмір каменя: 4мм - 6мм...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | чорний, мультиколор |

Натуральний Балтійський бурштин без огранки (Колекційний екземпляр) 61*19мм: ціна, фото, купити в Україні Код товару: Е15566 Розмір каменів: 61Х19Х12mm. Огранювання: без огранки Чистота: TRANSLUCENT Обробка...
| Камінь: | бурштин |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Розмір каменя: | 61*19мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний Балтійський бурштин без огранки (Колекційний екземпляр): ціна, фото, купити в Україні Код товару: Е15514 Розмір каменів: 31Х27Х16mm. Огранювання: без огранки Чистота: TRANSLUCENT Обробка: UNHEAT...
| Камінь: | бурштин |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Розмір каменя: | 31*27мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі овала, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камі...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | синій, сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 40*17мм |
| Форма огранювання: | груша, кабошон |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі кола, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камін...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | синій, сірий, блакитний, жовтий |
| Розмір каменя: | 24мм |
| Форма огранювання: | груша, кабошон |

Натуральний Балтійський бурштин без огранки (Колекційний екземпляр) 26*19мм: ціна, фото, купити в Україні Код товару: Е15570 Розмір каменів: 26Х19Х16.6mm. Огранювання: без огранки Чистота: TRANSLUCENT Оброб...
| Камінь: | бурштин |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Розмір каменя: | 26*19мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь рубін 9.7мм серце купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристрасті ще й ог...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 9.7мм |
| Форма огранювання: | серце |

Натуральний Альмандін гранат без огранки 10.8*7.7мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е21587 Розмір каменя: 10.8Х7.7Х4.6mm. Огранювання: немає Чистота: VS1(фото зроблено при яскравому світлі)...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 10.8*7.7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральный янтарь: цена, фото, купить в Украине Код товара: Е14389 Размер камней: 19Х9Х4mm. Огранка: овал кабошон Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение: Польша Твердость: 2....
| Камінь: | янтарь |
| Колір каменя: | оранжевый |
| Розмір каменя: | 19*9мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь рубін 9.1*7.1мм октагон з Сертифікатом купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 9.1*7.1мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Код товара: Е1069 Размер камней: 14 X 8.6 X 6.0 mm. Огранка: изумрудная Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Мексика Твердость: 6 .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | желтый |

Код товара: Е12721 Вес: 3.7Ct Размер : 8X 5 mm. Огранка: бриолет (просверлен) Цвет: GOLDEN Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 7,0 .....
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | желтый |

Натуральний цитрин в огранці квітка купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Дорогоцінний камінь цитрин фантазійної огранки розміром 10.2мм в насиченому золотисто-жовтому кольорі....
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 10.2мм |
| Форма огранювання: | фантазійна, квітка |

Натуральный сапфир 8мм с сертификатом купить в Украине Не знаете где купить натуральный синий Сапфир, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень сапфир в Укра...
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 8.2мм |
| Форма огранювання: | круглая |










































