Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для льва
Для льва (text_page 90)

Натуральний лабрадорит серце купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі серця, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний кам...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | синій, сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 20мм |
| Форма огранювання: | серце, кабошон |

Драгоценный камень гранат (пироп) купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень гранат, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень грана...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |
| Розмір каменя: | 7*9мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Натуральний сапфір без огранування купити в Україні: ціна, фото Код товара: Е15280 Розмір: 9*6*4мм (увага, фото збільшене, щоб можна було побачити красу мінерала). Огранування: без огранки Колір: синьо-ж...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синьо-жовтий |
| Розмір каменя: | 9*6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний камінь спессартин гранат 11*7мм груша купити в Україні. Спессартин гранат- камінь позитивної енергії, сил, наснаги. Оберігає від зовнішнього негативу, дарує щастя, завзяття до усіх справ, успіх. Ку...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | оранжевий, червоний |
| Розмір каменя: | 11*7мм |
| Форма огранювання: | груша |

Дорогоцінний камінь рубін 8*7мм без огранки купити в Україні Необроблений Негрет рубін без огранки купити в Україні. Цей незвичайний камінь без слідів будь-якої обробки, в такому вигляді, в якому в...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 8*7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний сапфір корунд без огранування купити в Україні: ціна, фото Код товара: Е21231 Розмір: 9.7*4.5*4.3мм (увага, фото збільшене, щоб можна було побачити красу мінерала). Огранування: без огранки К...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 9.7*4.5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний гранат родоліт круг пара 7мм купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь гранат, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь гранат в Україні можна в інтернет магазині...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний, малиновий |
| Розмір каменя: | 7мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний жовтий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е14778 Розмір каменя: 9.6*7.2mm. Огранка: овал Колір: як на фото Чистота: VS2-SI Обробка: UNHEATED...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 9.6*7.2мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний родоліт гранат огранки груша 11 * 7.6мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е15438 Розмір каменів: 11Х7.6Х4.4mm. Огранювання: груша Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Походженн...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 11*7.6мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральный камень сердолик купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень сердолик огранки кабошон, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный ...
| Камінь: | сердолик |
| Колір каменя: | оранжевый |
| Розмір каменя: | 8*10мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е128005 Размер камней: 4.9 x 2.8 to 5.3 x 2.9 mm Огранка: триллион Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка:UNHEATED Происхождение камней: Мозамбик Твердость: 7,0 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |

Натуральний родолит гранат без огранки 12*5мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е18027 Розмір каменів: 12Х5.3Х5.6mm. Огранювання: немає Чистота: VS (фото зроблено при яскравому світлі) ...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 12*7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний сапфір корунд без огранування купити в Україні: ціна, фото Код товара: Е21229 Розмір: 11.3*4.6*4.3мм (увага, фото збільшене, щоб можна було побачити красу мінерала). Огранування: без огранки ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 11.3*4.6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний камінь спессартин гранат 9.5*5.3мм октагон купити в Україні. Спессартин гранат- камінь позитивної енергії, сил, наснаги. Оберігає від зовнішнього негативу, дарує щастя, завзяття до усіх справ, успіх. ...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | оранжевий, червоний |
| Розмір каменя: | 9.5*5.3мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Код товара: Е1160 Размер камней: 8.6 X6.6 Х 4.5 mm. Огранка: овал Цвет: как на фото Чистота: SI Обработка: HEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | голубой |

Дорогоцінний камінь рубін 6.9мм октагон купити в Україні Камінь на фото в демонстраційній оправі. Каблучка не для продажу Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насиче...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 6.9мм |
| Форма огранювання: | октагон |










































