Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для льва
Для льва (text_page 84)

Натуральний родолит гранат без огранки 11 * 8мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е14719 Розмір каменів: 11Х8Х6mm. Огранювання: немає Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Мадагаскар ...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 11*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Великий Ефіопський опал 18* 8мм в Україні Фото зроблено при різному освітленні Код товару: Е18139 Розмір каменя: 18X 8Х 5.6мм, Огранювання: freeform Чистота: TRANSLUCENT Колір: білий райдужний Обробка: UNHEATE...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор, жовтий |
| Розмір каменя: | 18*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний родолит гранат без огранки 10*8мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е15098 Розмір каменів: 10Х8Х6mm. Огранювання: немає Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Мадагаскар Тверд...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральный янтарь: цена, фото, купить в Украине Код товара: Е14387 Размер камней: 16Х12Х5mm. Огранка: квадрат кабошон Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение: Польша Твер...
| Камінь: | янтарь |
| Колір каменя: | оранжевый |
| Розмір каменя: | 16*12мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральный Янтарь (пара) купить в Украине Код товара: Е14355 Размер камней: 17X12X4 mm. Огранка: груша кабошон Цвет: как на фото Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение :Балтия Твердость: ...
| Камінь: | янтарь |
| Колір каменя: | оранжевый |
| Розмір каменя: | 17*12мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е13400 Размер камней: 5.0 X 2.3 - 5.1 X 2.5 mm. Огранка: круглая Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7,0 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |

Код товара: Е13173 Размер камней: 10.3 X 8.2X 3.5 - 10.3Х8.4Х4.3mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: Translucent Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Индия Твердость: 7 .....
| Камінь: | сердолик |
| Колір каменя: | оранжевый |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний сапфір корунд без огранування купити в Україні: ціна, фото Код товара: Е18108 Розмір: 9.7*6.3*5.6мм (увага, фото збільшене, щоб можна було побачити красу мінерала). Огранування: без огранки К...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 9.7*6.3мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний цитрин купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь цитрин, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь цитрин в Україні м...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 11*11мм |
| Форма огранювання: | антична |

Натуральный янтарь: цена, фото, купить в Украине Код товара: Е14375 Размер камней: 23Х12Х5.5mm. Огранка: овал кабошон Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение: Польша Тверд...
| Камінь: | янтарь |
| Колір каменя: | оранжевый |
| Розмір каменя: | 23*12мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральный Янтарь (пара) овальной формы купить в Украине Код товара: Е14356 Размер камней: 14X10X5 mm. Огранка: овал кабошон Цвет: как на фото Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение :Балтия...
| Камінь: | янтарь |
| Колір каменя: | оранжевый |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е12753 Размер камней: 3X2 - 3 X 2.1mm. Огранка: круглая Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7,0 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |
| Розмір каменя: | 3мм |

Зелений сапфір без огранування купити в Україні: ціна, фото Код товара: Е14525 Розмір: 11*6*6mm. Огранування: без огранки Колір: зелений Чистота: VS1 Походження: Африка Твердість: 9 .....
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 11*6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е11112 Размер камней: 8.4X7 Х4.5 mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: Opaque Обработка: UNHEATED (необработанные) Происхождение камней: Могок Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | серый |

Натуральный янтарь: цена, фото, купить в Украине Код товара: Е14377 Размер камней: 13Х13Х5.5mm. Огранка: квадрат кабошон Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение: Польша Тв...
| Камінь: | янтарь |
| Колір каменя: | оранжевый |
| Розмір каменя: | 13*13мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний цитрин пара трилліон купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Код товару: Е15877 Розмір каменів: 8.96мм, 9мм Огранювання: трилліон Колір...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 9мм |
| Форма огранювання: | трилліон |










































