Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для девы
Для девы (text_page 13)

Код товара: К1464 Серебро 925 пробы (проба стоит) Размер 18 Размер лицевой части: 22*18мм Вес изделия 5.56г 100% природные камни: сапфир Размер камней: 8*8 MM Огранка: квадрат (принцесс...
| Розмір каблучки: | 18 |
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |

Код: Z1100 Длина ожерелья: 48см 100% природные Камни: гранат, сердолик Застежка: винтажный стиль, бронзированная .....
| Камінь: | гранат, сердолик |
| Колір каменя: | мультиколор |

Агат - камінь здоров'я і довголіття. Мінерал стане справжнім амулетом, захистить від можливих хвороб, допоможе відновити сили організму, приверне нову силу і життєву енергію. Чрний агат - камінь сили, могутності, ...
| Длина: | 55см |
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | чорний |

Величезний срібний перстень з танзанитом, родоліт гранатом, аметистом "Змія" 19р Код товару: К1979 Розмір: 19 Срібло 925 проби (проба стоїть), позолота Вага: 9.7г Розмір лицьової частини...
| Розмір каблучки: | 19 |
| Камінь: | танзаніт, аметист, родоліт гранат |
| Колір каменя: | мультиколор |

Код товару: Е21011 Розмір каменів: 19.7Х10.3Х4.9мм Огранювання: октагон Колір: сірий, зелений Чистота: Translucent Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 7.5 В інтернет мага...
| Камінь: | агат, моховой агат |
| Колір каменя: | сірий, зелений |
| Розмір каменя: | 20*10мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Колекційний Агат з друзою в огранці серце Купити натуральну друзу агату в огранці серце Україні Характеристика Код товару: Е17126 Розмір каменя: 58Х55Х16mm. Ограню...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | сірий |
| Розмір каменя: | 58*55мм |
| Форма огранювання: | серце, кабошон |

Код товару: Е21214 Розмір каменів: 19.9Х10.3Х5.1мм, 19.8Х10.1Х5.1мм Огранювання: багет Колір: сірий, зелений Чистота: Translucent Обробка: UNHEATED Походження каменів: Аргентина Твердість: 7.5 В інтерне...
| Камінь: | агат, моховой агат |
| Колір каменя: | сірий, зелений |
| Розмір каменя: | 20*10мм |
| Форма огранювання: | багет |

Жовто-зелено- синій поліхромний сапфір 5*4мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е17103 Розмір каменя: 4.8*4мм. Огранка: овал Колір...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий, зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 4.8*4мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Австралія |

Агатований корал - це натуральний камінь, який утворюється, коли стародавній корал поступово замінюється агатом. Правильна назва цього мінералу - агатований корал або агатований викопний корал. Скам'янілий корал зазв...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 39*26мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Характеристика Код товару: Е21189 Розмір каміння: 8.9*7.7*5.3мм овал Огранка: овал Колір: зелений з чорним рутилом Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Пакистан Твердість: 6  ...
| Камінь: | перидот, хризоліт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 9*7.7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Рідкісний Colour Change блакитний сапфір (змінює колір в ультрафіолеті) Характеристика: Код товару: Е21922 Камінь: сапфір Колір: блакитний/рожево-малиновий в ультрафіолеті Ог...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 5.2мм, 5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний рожевий кварц класса ААА+ купить в Украине. Характеристика Код товара: Е21038 Розмір: 15.4*11.7*8.6mm. Огранка: овал Колір: рожевий кварц Чистота: VVS Обробот...
| Камінь: | рожевий кварц |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 15.4*11.7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Жеода фіолетового агата: фото, ціна, купити в Україні. Бажаєте придбати ексклюзивну річ з натуральним агатом - наш ювелірний магазин TOPGEMS стане Вашим надійним помічником. Купит...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | фіолетовий, рожевий |
| Розмір каменя: | 46*40мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Характеристика Камінь просвердлений - готовий кулон Артикул: Е21974 97.7Ct Розмір каміння: 57Х34Х6mm. Огранювання: кабошон Колір: рожевий Чистота: VS-Translucent Обробка: тонов. Походженн...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 57*34мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральный камень Рутиловый кварц (кварц волосатик) купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень Рутиловый кварц, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоц...
| Камінь: | рутиловый кварц |
| Колір каменя: | желтый |
| Розмір каменя: | 20*11мм |
| Форма огранювання: | багет |

Драгоценный камень сапфир кабошон купить в Украине Код товара: Е14392 Размер камя: 13.2*9.9*7мм Цвет: синий Огранка: кабошон Чистота: SI Обработка: HEATED Происхождение: Мадагаскар Твердость: 9 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 13*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |










































