Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для девы
Для девы (text_page 10)

Агат - камінь здоров'я і довголіття. Мінерал стане справжнім амулетом, захистить від можливих хвороб, допоможе відновити сили організму, приверне нову силу і життєву енергію. Чрний агат - камінь сили, могутності, ...
| Длина: | 80см |
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | чорний |

Агат - камінь здоров'я і довголіття. Мінерал стане справжнім амулетом, захистить від можливих хвороб, допоможе відновити сили організму, приверне нову силу і життєву енергію. Чрний агат - камінь сили, могутності, ...
| Длина: | 60см |
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | чорний |

Агат - камінь здоров'я і довголіття. Мінерал стане справжнім амулетом, захистить від можливих хвороб, допоможе відновити сили організму, приверне нову силу і життєву енергію. Чрний агат - камінь сили, могутності, ...
| Длина: | 55см |
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | чорний |

Агат - камінь здоров'я і довголіття. Камінь захистить від зла, зависників та усіх, хто бажає Вам поганого. Мінерал стане справжнім амулетом, захистить від можливих хвороб, допоможе відновити сили організму, приверне ...
| Камінь: | агат, сердолік, перли |
| Колір каменя: | коричневий |

Намисто Натуральний Рутиловий кварц (Волосатик): цена, фото, купити в Україні Рутиловий Кварц уособлює сильний кохання, ніжності, достатку та процвітання. Рутиловий кварц - найкращий талісман жінок,...
| Камінь: | рутиловий кварц |
| Колір каменя: | жовтий, бежевий |

Намисто Натуральний Рутиловий кварц (Волосатик): цена, фото, купити в Україні Рутиловий Кварц уособлює сильний кохання, ніжності, достатку та процвітання. Рутиловий кварц - найкращий талісман жінок,...
| Камінь: | рутиловий кварц |
| Колір каменя: | жовтий |

Намисто для комплексного захисту з натуральних каменів "чакральне". Спеціально підібрані сім мінералів, що максимально розкривають всі сім чакр людини: агат, аметист, родоніт, яшма, сердолік, онікс, гір...
| Камінь: | агат, аметист, родоніт, яшма, сердолік, онікс, гірський кришталь |
| Колір каменя: | мультиколор |

Агат - камінь здоров'я і довголіття. Мінерал стане справжнім амулетом, захистить від можливих хвороб, допоможе відновити сили організму, приверне нову силу і життєву енергію. Стильна прикраса для знаю...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | коричневий |

Код товару: МК10248 Розмір: 95см Камінь: золотий пісок авантюрин (ім.), Агат, чеський кришталь Розмір каменів: 25 * 17мм, 12мм Вага: 128г .....
| Камінь: | агат, авантюрин (ім.) |
| Колір каменя: | мультиколор |

Агат - камінь здоров'я і довголіття. Мінерал стане справжнім амулетом, захистить від можливих хвороб, допоможе відновити сили організму, приверне нову силу і життєву енергію. Стильна прикраса для знаю...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |

Мужское серебряное кольцо (печатка) с сапфирами 22р Код товара: К1707 Серебро 925 пробы (проба стоит) Размер 22 Размер лицевой части: 18*14мм Вес изделия 10.6г Вставка: сапфир Размер камней 1.4мм ...
| Розмір каблучки: | 22 |
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | черный |

Серебряная брошь - кулон с натуральными изумрудами и сапфирами "Ящерица" купить в Украине. Крупная брошь выполнена из серебра 925 пробы. Тело ящерицы усыпано натуральными изумрудами, а в глазах све...
| Вага: | 12.06г |
| Камінь: | изумруд, сапфир |
| Колір каменя: | зеленый |

Серебряное кольцо с натуральным сапфиром "Ночь в Венеции" Серебряное кольцо с драгоценным камнем сапфир купить в Украине. Украшение в наличии. Доставим серебряные украшения с сапфир...
| Вага: | 9.1г |
| Розмір каблучки: | 18.5 |
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |

Восхитительное серебряное кольцо с натуральным сапфиром. Классический дизайн ювелирного изделия в сочетании с крупным сапфиром (8*6мм овал) создают необычайный дует. Полупрозрачный натуральный сапфир насыщенного темно-си...
| Розмір каблучки: | 18.5 |
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |

Классический серебряный браслет с чистыми сапфирами класса ААА+ Код товара: Ф1175 Серебро 925 пробы (проба стоит) Длина: 16.0см+5см цепочка Ширина 6мм Вес: 10.1г 100% природные камни: сапфир Р...
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |

Срібна каблучка з натуральним сапфіром 17.5 розмір купити в Україні Срібний перстень з дорогоцінним каменем сапфір купити в Україні. Прикраса в наявності. Доставимо срібні прикраси з сапфіром в будь-яку точку У...
| Розмір каблучки: | 17.5 |
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |









































