Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для девы
Для девы (text_page 12)

Код товару: В1201 Срібло 925 проби (проба стоїть) Вага: 9.3 Розмір 18-23см (регулюється) Розмір каменю: 6 * 4мм Розмір лицьової частини: 100 * 5мм Походження: Пакистан .....
| Длина браслета: | 18-23см |
| Камінь: | перидот |
| Колір каменя: | зелений |

Браслет з натуральним різнобарвним агатом (стрейч) - Грошовий талісман Агат - один з найпотужніших каменів-талісманів для залучення матеріальних благ. Цей камінь має неймовірно сильною грошової енергією. Жов...
| Вага: | 54.93г |
| Длина браслета: | 20см |
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | мультиколор |

Браслет з натуральним агатом та тигриним оком (стрейч) - Подвійний захист Агат- камінь захисник від негативу, поганої енергетики та злих людей. Агат - один з найпотужніших каменів-талісманів для залу...
| Длина браслета: | 20см |
| Камінь: | агат, тигрине око |
| Колір каменя: | мультиколор |

Браслет з натуральним агатом (стрейч) - Енергетичний захист Агат- камінь захисник від негативу, поганої енергетики та злих людей. Агат - один з найпотужніших каменів-талісманів для залучення матеріальних ...
| Длина браслета: | 19см |
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | фіолетовий |

Агат - робить характер більш прямим, прибирає зайве прагнення витати в хмарах. Камінь дарує енергію для досягнення поставлених цілей. Код товару: МК10162 Розмір: 19см (стрейч, рстягівается) Ширина: 20мм Камін...
| Вага: | 48.41г |
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | коричневий |

Браслет с натуральным черным агатом (стрейч) 18см "Сила і захист" Чорний агат - один з найпотужніших каменів-талісманів. Цей камінь має неймовірно сильну енергетику. Він захищає від негативу, стаючи нев...
| Длина браслета: | 18см |
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | чорний |

Браслет з натуральним коричневим агатом (стрейч) - Фінансова стабільність-2 Коричневий агат - один з найпотужніших каменів-талісманів для залучення матеріальних благ. Цей камінь має неймовірно сильною грошов...
| Вага: | 55г |
| Длина браслета: | 20см |
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | коричневий |

Браслет з натуральним коричневим агатом (стрейч) - Фінансова стабільність Коричневий агат - один з найпотужніших каменів-талісманів для залучення матеріальних благ. Цей камінь має неймовірно сильною грошової...
| Вага: | 55г |
| Длина браслета: | 20см |
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | коричневий |

Браслет з натуральним коричневим агатом (на гумці) "Енергетична Захист" Магічні властивості коричневого агату завжди пов'язані з потужною енергетичною захистом. Його носію завжди буде сприяти удача, а ...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |

Браслет з натуральним жовтим агатом (стрейч) - Грошовий талісман Чорний агат - один з найпотужніших каменів-талісманів для залучення матеріальних благ. Цей камінь має неймовірно сильною грошової енергією. Жо...
| Вага: | 41г |
| Длина браслета: | 20см |
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | жовтий |

Браслет з натуральним жовтим агатом (стрейч) - Грошовий талісман Чорний агат - один з найпотужніших каменів-талісманів для залучення матеріальних благ. Цей камінь має неймовірно сильною грошової енергією. Жо...
| Вага: | 52г |
| Длина браслета: | 20см |
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | жовтий |

Браслет з натуральним жовтим агатом (стрейч) - Грошовий талісман Чорний агат - один з найпотужніших каменів-талісманів для залучення матеріальних благ. Цей камінь має неймовірно сильною грошової енергією. Жо...
| Вага: | 47.94г |
| Длина браслета: | 19см |
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | жовтий |

Браслет з натуральним жовтим агатом (стрейч) - "Матеріальні блага" Чорний агат - один з найпотужніших каменів-талісманів для залучення матеріальних благ. Цей камінь має неймовірно сильною грошової ...
| Вага: | 47.94г |
| Длина браслета: | 19см |
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | жовтий |

Серебряные серьги с крупными натуральными сапфирами "Флорес" из новой Арт-коллекции. Эксклюзивные Серебряные серьги с драгоценным камнем сапфир купить в Украине. Украшение в наличии. Доставим ...
| Вид виробу: | сережки |
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |

Код товара: П1148 Есть кольцо в комплект Серебро 925 пробы (проба стоит на изделии) Камень: природный сапфир, цирконы Вес: 3.1г Размер: 27*18мм Происхождение камней:Мадагаскар Чистота:OP...
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |

Восхитительные серебряные серьги с натуральными сапфирами. Классический дизайн ювелирного изделия в сочетании с крупным сапфиром (9*7мм овал) создают необычайный дует. Полупрозрачный натуральный сапфир насыщенного т...
| Вид виробу: | сережки |
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |











































