Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для девы
Для девы (text_page 14)

Код товара: Е17229 Розмір каменя: 14.2 X11.7 Х 5.7 mm. Огранка: овал (кабошон) Колір: див.фото Чистота: Opaque Обробка: HEATED Походження: Цейлон Твердість: 9,0 .....
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 14.2*11.7мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний камінь лимонний кварц купити в Україні. Характеристика Код товара: Е21269 Розмір: 14.8 X 14.8 X 6.7 mm. Огранка: кругла з двохстороннью чеканкою ...
| Камінь: | лимонний кварц |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 14.8мм |
| Форма огранювання: | кругла, гудзик |

Код товара: Е1139 Размер камней: 13.3 X11.3 Х 5.4 mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: SI Обработка: HEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |

Код товара: Е1111 Размер камней: 13 X10.5 Х3.6 mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: Opaque Обработка: UNHEATED (необработанные) Происхождение камней: Могок Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | серый |

Жеода рожевого агата пара 30*25мм: фото, ціна, купити в Україні. Бажаєте придбати ексклюзивну річ з натуральним агатом - наш ювелірний магазин TOPGEMS стане Вашим надійним помічником. ...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 30*25мм |
| Форма огранювання: | без огранки, жеода, друза |

Характеристика Камінь просвердлений - готовий кулон Артикул: Е21973 Розмір каміння: 47Х40Х6.7mm. Огранювання: кабошон Колір: рожевий Чистота: VS-Translucent Обробка: тонов. Походження: Ботс...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 47*40мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Рожевий кварц Куля 46мм купити в Україні Код товару: Е15928 Розмір каменів: 46мм. Огранювання: куля, сфера Колір: як на фото Чистота: VS1-SI2 Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Колір рожевий .....
| Камінь: | рожевий кварц |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 46мм |
| Форма огранювання: | куля |

Не знаете где купить натуральный синий Сапфир, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень сапфир в Украине можно в интернет магазине Topgems. У нас Вы подберете н...
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 8.5*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е1141 Размер камней: 12.5 X10 Х 6.5 mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: SI Обработка: HEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |

Код товара: Е1109 Размер камней: 12.4 X9 Х4.9 mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: Opaque Обработка: UNHEATED (необработанный) Происхождение камней: Могок Маленькая природная трещинка (не видна) Твер...
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | серый |

Натуральний жовтий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е14827 Розмір каменя: 13.16*10.29*6.5mm. Огранка: овал Колір: яскравий жовто-оранжевий, з легким зеленувати...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий, оранжевий |
| Розмір каменя: | 13.1*10.3мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е1110 Размер камней: 12 X9 Х4.3 mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: Opaque Обработка: UNHEATED (необработанные) Происхождение камней: Могок Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | серый |

Код товару: Е21259 Розмір каменів: 47Х47Х4.1мм Огранювання: донат Колір: сірий, зелений Чистота: Translucent Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 7.5 В інтернет магазині T...
| Камінь: | агат, моховой агат |
| Колір каменя: | сірий, зелений |
| Розмір каменя: | 47мм |
| Форма огранювання: | фантазійна |

Пара зелених агатів прямокутної форми (октагон): ціна, фото, каталог Код товара: Е15910 Размер камней: 12-12.2х8.2-8.3х 5.3мм Огранка: октагон Цвет: зеленый Чистота...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 12*8.3мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Код товара: Е1098 Размер камней: 14 X10 Х4.1 mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: Opaque Обработка: UNHEATED (необработанные) Происхождение камней: Могок Сзади (с тыльной стороны) природная выемка Тв...
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | серый |

Натуральний сапфір кабошон купити в Україні: ціна, фото, каталог Артикул: Е14714 Розмір каменя: 12.8*9.1*5.7мм Колір: синій (фото при вечірньому і денному освітленні) Огранювання: кабошон Чистота: SI1 (неве...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 12.8*9.1мм |
| Форма огранювання: | кабошон |










































