Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для девы
Для девы (text_page 16)

Дорогоцінний камінь зірковий сапфір 10.5*8.3мм купити в Україні: ціна, фото Код товару: Е21862 Розмір каменів: 10.5x 8.3x 5.4мм Огранювання: овал (кабошон) Колір чорний Чистота: Opaque Обро...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 10.5*8.3мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний тигрове око овал кабошон 14*10мм купити в Україні Код товару: Е21809 Розмір каменів: 14*10* 4.6mm. Огранювання: овал кабошон Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження: ...
| Камінь: | тигрове око |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Пара зелених агатів круг на сережки: ціна, фото, каталог Код товара: Е15919 Размер камней: 9.78-9.8х5.1мм Огранка: круг Цвет: зеленый Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение кам...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний рожевий кварц класса ААА+ купить в Украине. Характеристика Код товара: Е21016 Розмір: 13.9*10.6*6.2mm. Огранка: овал Колір: рожевий кварц Чистота: VVS Обробот...
| Камінь: | рожевий кварц |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 14*10.6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний сапфір 9.5*7.9мм овал кабошон купити в Україні: ціна, фото, каталог Дорогоцінний камінь синій сапфір вагою майже 6 Карата привезений з Таїланду. Камінь виключно натуральний, природного походження, огр...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 9.5*7.9мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний рожевий кварц груша кабошон купить в Украине. Характеристика Код товара: Е22095 Розмір: 13*9*5.7mm. Огранка: груша кабошон Колір: рожевий кварц Чистота: VS2 О...
| Камінь: | рожевий кварц |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 13*9мм |
| Форма огранювання: | груша, кабошон |

Дорогоцінний камінь зірковий сапфір 11.2*9.5мм купити в Україні: ціна, фото Код товару: Е15641 Розмір каменів: 11.2 x 9.5 x 4.4мм Огранювання: овал (кабошон) Колір чорний Чистота: Op...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 11.2*9.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний камінь сердолік фантазійна огранка 31*24мм купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь сердолік огранки кабошон, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь се...
| Камінь: | сердолік |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 31*24мм |
| Форма огранювання: | фантазійна |

Натуральний камінь лимонний кварц без огранки купити в Україні. Характеристика Код товара: Е15193 Розмір каменя: 27.0 X 21 Х 14 mm. Огранка: без огранки Колір: жовтий ...
| Камінь: | лимонний кварц |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 27*21мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Жеода коричневого агата: фото, ціна, купити в Україні. Характеристика Артикул: Е21935 Вага: 44Ct Розмір каміння: 36Х26.5Х4.9mm Огранювання: жеода, немає Колір: ...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | коричневий, бежевий |
| Розмір каменя: | 36*26мм |
| Форма огранювання: | без огранки, жеода |

Жеода зеленого агата: фото, ціна, купити в Україні. Бажаєте придбати ексклюзивну річ з натуральним агатом - наш ювелірний магазин TOPGEMS стане Вашим надійним помічником. Купити&n...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 45*23мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральный розовый сапфир (кристалл, сырье) без огранки купить в Украине. Сертификат на камень! Код товара: Е14430 Размер камней: 19.2*16.5*14.0mm. Огранка: без огранки Цвет: розовый Чистота: SI Обработк...
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | розовый |
| Розмір каменя: | 19*16.5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральный камень лимонный кварц купить в Украине. Купить натуральный лимонный кварц в Украине: цена, фото, каталог камней Не знаете где купить натуральный камень л...
| Камінь: | лимонный кварц |
| Колір каменя: | желтый |
| Розмір каменя: | 12*8мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний жовтий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е14776 Розмір каменя: 10.6*8.5*6.2mm. Огранка: овал Колір: як на фото Чистота: VS1-SI Обробка: HEA...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий, оранжевий |
| Розмір каменя: | 10.6*8.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний темно-синій сапфір овал великого розміру майже 5 Карат купити Україна, Київ. Львів, Одеса, Ужгород, Вінниця Характеристика: Код товара: Е17143 Розмір: 12.7*8.6*4.3mm. Огранка: овал Цв...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 12.7*8.6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний сапфір кабошон купити в Україні: ціна, фото, каталог Артикул: Е14484 Розмір каменя: 12.5*9.5*3.5мм Колір: синій Огранювання: кабошон Чистота: SI2 Обробка: HEATED Походження: Мадагаскар Тве...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 12.5*9.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |











































