Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для близнюків
Дорогоцінне каміння для Знака Зодіаку Близнюки: каталог, фото, купити в Україні. Камені талісмани для Близнюків. (text_page 78)
Яке каміння підходить Близнюкам по гороскопу? Топ 10 каменів для Близнюків.

Натуральний цитрин купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Код товару: Е15986 Розмір каменів: 8.6*6.8мм Огранювання: овал Колір жовтий Чистота: VS Обробка: UNHEATED П...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 8.6*6.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь синьо-зелений турмалін (індіголіт) купити в Україні Артикул: Е15462 Розмір каміння: 6.6X 6.3Х3.6мм Огранювання: октагон ножиці Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походжен...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 6.6мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Дорогоцінний камінь рожевий турмалін (пара) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е15487 Розмір каміння: 8.9X3.24 - 8.9Х3.29мм Огранювання: октагон Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походже...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 9.0*3.25мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Дорогоцінний камінь червоний турмалін (рубелліт) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е14494 Розмір каміння: 7.6X5.5Х4мм Огранювання: овал Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія Тве...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 7.6*5.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь двокольоровий кавуновий турмалін купити в Україні Артикул: Е15387 Розмір каміння: 8.96X5.09Х3.02мм Огранювання: октагон Колір: двокольоровий ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор, зелений, рожевий |
| Розмір каменя: | 9*5мм |
| Форма огранювання: | октагон |
| Країна: | Афганістан |

Код товара: Е13105 Размер камней: 8.0 X 6.0 X 4.0 mm. Огранка: груша Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Ботсвана Твердость: 7 .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневый |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | груша |

Дорогоцінний камінь зелений турмалін (вердиліт) купити в Україні Артикул: Е14615 Розмір каміння: 6.4 X 6.4Х3.9мм Огранювання: круг Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія Твердіс...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6.4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товара: Е12717 Вес: 1.15Ct Размер : 8X 6 X 4.0 mm. Огранка: овал Цвет: GOLDEN Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 7,0 .....
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | желтый |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон високої якості прозорості купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. &...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кабошон, кругла |

Дорогоцінний камінь двокольоровий зелений турмалін (верделіт) 6.3*6.1мм купити в Україні Код товара: Е15884 Размер камней: 6.3X6.1Х3.5мм Огранка: овал (майже круг) Чи...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений, коричневий |
| Розмір каменя: | 6.3*6.1мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь зелений турмалін купити в Україні Артикул: Е15287 Розмір каміння: 7 X 4Х4.6мм Огранювання: октагон Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 7*4мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон високої якості прозорості купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. &...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 6.8*5.1мм |
| Форма огранювання: | кабошон, овалї |

Зелений агат овальної форми: ціна, фото, каталог Код товара: Е15269 Размер камней: 7.73х5.77х 3.62мм Огранка: овал Цвет: зеленый Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бот...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 7.7*5.7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е14007 Размер камней: 7,1 x 6,0 x 4,5 MМ. Огранка: овал Цвет: как на фото Чистота: VS-SI Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Нигерия Цвет: розово-зеленый .....
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | розовый |
| Розмір каменя: | 7*6мм |

Натуральний цитрин 6мм квадрат купити в Україні Код товару: Е14831 Розмір каменя: 6мм Огранування: квадрат (принцесса) Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Бразилія Тверд...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | квадрат |

Натуральний цитрин купити в Україні. Пару цитринів купити в Києві, Львові, Харкові, Одесі, Миколаєві Код товара: Е15216 Размір каменів: 6х4х2.9 mm Огранування: овал Колір: жовтий Чистота...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | овал |









































