Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для близнюків
Дорогоцінне каміння для Знака Зодіаку Близнюки: каталог, фото, купити в Україні. Камені талісмани для Близнюків. (text_page 76)
Яке каміння підходить Близнюкам по гороскопу? Топ 10 каменів для Близнюків.

Драгоценный камень зеленый турмалин (верделит) купить в Украине Код товара: Е14416 Размер камней:9.6 X 5.4Х3.6мм Огранка: октагон Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Нигерия Тверд...
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 9.6*5.4мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон високої якості прозорості купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. &...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 7.7*6мм |
| Форма огранювання: | кабошон, овал |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е21...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 7.7*5.7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь двокольоровий кавуновий турмалін купити в Україні Артикул: Е15388 Розмір каміння: 10.44X5.12Х3.8мм Огранювання: октагон Колір: двокольоровий ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор, зелений, рожевий |
| Розмір каменя: | 10.44*5.12мм |
| Форма огранювання: | октагон |
| Країна: | Афганістан |

Код товара: Е1226 Размер камней: 8.6 X 5.3 X 4.0 mm. Огранка: изумрудная Чистота: VS2 Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Нигерия Твердость: 7,5 .....
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 8*5мм |
| Форма огранювання: | изумрудная |

Код товара: Е122651 Размер камней:6.4 X 5.6Х4.8мм Огранка: октагон Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Нигерия Твердость: 7,5 .....
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | зеленый |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е18...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 8.7*6.4мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е21...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 8.5*7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь білий топаз купити в Україні. Великий вибір натуральних топазів: білі, блакитні, Лондон блю, рожеві, зелені, містичні. Білі топази для ювелірних прикрас купити в Києві....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 8.5мм |
| Форма огранювання: | фантазійна |

Драгоценный камень сине-зеленый турмалин (индиголит) купить в Украине Код товара: Е14417 Размер камней:6.5 X 5.6Х4.4мм Огранка: октагон Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Нигерия ...
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | сине-зеленый |
| Розмір каменя: | 6.5*5.6мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Код товара: Е12261 Размер камней: 9 X 5 X 3.7 mm. Огранка: изумрудная Чистота: VS1 Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Нигерия Твердость: 7,5 .....
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | зеленый |

Натуральний цитрин купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Дорогоцінний камінь цитрин овальної огранки розміром 9 * 7мм в насиченому золотисто-жовтому кольору. Цей сонячний камінь доб...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е17...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 6.7мм |
| Форма огранювання: | кабошон, без огранки |

Пара зелених турмалінів (верделіт) без огранки купити в Україні Код товара: Е14767 Размер камней: 6.7 x 4.3 та 7.0 x 4.0мм Огранка: багет Чистота: VS Обработка: UNHEATED Про...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6.7*4.3мм |
| Форма огранювання: | багет |

Драгоценный камень зеленый турмалин (верделит) без огранки купить в Украине Код товара: Е14569 Размер камней:9.6X6.8Х4.5мм Огранка: груша Чистота: VS-SI Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Нигерия ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 9.6*6.8мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний цитрин купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Код товару: Е15698 Розмір каменів: 9.1*7.1мм Огранювання: овал Колір жовтий Чистота: VS Обробка: UNHEATED П...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал |










































