Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для близнюків
Дорогоцінне каміння для Знака Зодіаку Близнюки: каталог, фото, купити в Україні. Камені талісмани для Близнюків. (text_page 79)
Яке каміння підходить Близнюкам по гороскопу? Топ 10 каменів для Близнюків.

Дорогоцінний камінь синьо-зелений турмалін (індіголіт) купити в Україні Артикул: Е14589 Розмір каміння: 8.6 X 4.5Х 2.2мм Огранювання: октагон Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Ні...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | синьо-зелений |
| Розмір каменя: | 8.6*4.5мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Не знаете где купить натуральный камень Турмалин, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень турмалин в Украине можно в интернет магазине Topgems. У нас Вы подбер...
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 13.5*3мм |
| Форма огранювання: | багет |

Код товара: Е13174 Размер камней: 7*5*3.3 - 7.1*5*3.8mm. Огранка: овал Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: HEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е12265 Размер камней:5.8 X 4.9Х3.8мм Огранка: октагон Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Нигерия Твердость: 7,5 .....
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | зеленый |

Дорогоцінний камінь оранжево-коричневий турмалін 7.2*5.5мм купити в Україні овал Артикул: Е15988 Розмір каміння: 7.2X 5.5мм Огранювання: овал Чистота: VVS Обробка: ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | коричневий, червоний |
| Розмір каменя: | 7.2*5.5м |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральный цитрин купить в Украине. Цитрин драгоценный камень купить в Киеве. Не знаете где купить натуральный камень цитрин, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень цитрин&...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | желтый |
| Розмір каменя: | 5*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь рожевий турмалін (рубелліт) 5мм квадрат купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е17109 Розмір каміння: 5мм Огранювання: квадрат, принцесса Чистота: VS2 Обробка: UNHEATED ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий, малиновий |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Рубелліт - Рожевий Турмалін овал купити в Україні Камінь турмалін - єдиний мінерал, який випромінює вітамін, інфрачервоні промені і негативні іони, що в комплексі оздоровлює людини. Камінь тур...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 7.1*5.8мм |
| Форма огранювання: | груша |

Зелений агат овальної форми: ціна, фото, каталог Код товара: Е15764 Размер камней: 7.3х5.29х 3.9мм Огранка: овал Цвет: зеленый Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Ботсв...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 7.3*5.3мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральный зеленый турмалин (верделит) купить в Украине Код товара: Е14385 Размер камней:7.8 X 3.5Х2.6мм Огранка: октагон Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Мозамбик Твердость:...
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | зеленый |
| Форма огранювання: | октагон |

Рубеллит - Розовый Турмалин овал купить в Украине Не знаете где купить натуральный камень Турмалин, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень турмалин в Украи...
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | розовый |
| Розмір каменя: | 6.2*5.2мм |
| Форма огранювання: | овал |

Рубелліт - Рожевий Турмалін овал купити в Україні Камінь турмалін - єдиний мінерал, який випромінює вітамін, інфрачервоні промені і негативні іони, що в комплексі оздоровлює людини. Камінь турмалін - камінь, потужн...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 7.1*5.2мм |
| Форма огранювання: | груша |

Код товара: Е130053 Размер камней: 10.1Х3.6Х2.5мм Огранка: октагон Чистота: SI Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7 .....
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | зеленый |

Натуральний цитрин купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь цитрин, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь цитрин в Україні мо...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Камень Верделит: цена, фото, купить в Украине Не знаете где купить натуральный камень Турмалин, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень турмалин в Украине можно в интернет ма...
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 6*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Драгоценный камень топаз огранка сердце купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень Топаз в форме сердца, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень топаз&nb...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 5.5мм |
| Форма огранювання: | сердце |










































