Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для близнюків
Дорогоцінне каміння для Знака Зодіаку Близнюки: каталог, фото, купити в Україні. Камені талісмани для Близнюків. (text_page 77)
Яке каміння підходить Близнюкам по гороскопу? Топ 10 каменів для Близнюків.

Дорогоцінний камінь зелений турмалін (вердиліт) купити в Україні Артикул: Е14955 Розмір каміння: 14.1 X 4.2Х2.5мм Огранювання: октагон Чистота: VVS Обробка: UNHEATE...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 14*4мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Натуральний Лондон топаз 7мм (серце) - Відео Код товару: Е17042 Розмір каменів: 7mm. Огранювання: серце Колір: як на фото Чистота: VVS Обробка: HEATED Походження каменів: Бразилія Тверді...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 7мм |
| Форма огранювання: | серце |

Натуральний Лондон Топаз 8*6мм овал Код товару: Е21543 Розмір каменя: 8.05*6.05*3.7мм Колір: блакитний Огранування: овал Чистота: VVS Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е21...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 7.3*6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний цитрин купити в Україні. Камінь цитрин бріолет купити в Києві, Львові, Харкові, Одесі, Миколаєві Код товара: Е15217 Размір каменів: 9х6mm Огранування: бріолет (просверлений)...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 9*6мм |
| Форма огранювання: | бріолет |

Натуральний цитрин купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь цитрин, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь цитрин в Україні можна...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 8.6*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь рожевий турмалін октагон купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е15806 Розмір каміння: 9.5*5мм Огранювання: октагон Чистота: VS Обробка: UNHEATED...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 9.5*5мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е21...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 5.6*5.6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний необроблений цитрин (мінерал) купити в Україні Код товара: Е21069 Розмір каменя: 9.6x4.8x4.6mm Огранування: без огранки Колір: як на фото Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Браз...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 9.6*4.8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Ціна вказана за 1шт Код товару: Е14731 Розмір каменя: 7*5мм Колір: блакитний Огранування: смарагдова Чистота: VVS Обробка: HEATED Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | смарагдова |

Код товару: Е21709 Розмір каменя: 5.5*5.5*3.1-3.5мм Колір: блакитний Огранування: серце Чистота: VVS Обробка: HEATED Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 5.5мм |
| Форма огранювання: | серце |

Ціна вказана за 1шт Код товару: Е14730 Розмір каменя: 7*5мм Колір: блакитний Огранування: октагон Чистота: VVS Обробка: HEATED Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Камінь Рубеллит (багет): ціна, фото, купити в Україні Не знаєте де купити натуральний камінь Турмалін, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь турмалін в Україні можна в інтернет магазині Topge...
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | розовый |
| Розмір каменя: | 9.7*4.4мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Код товара: Е14031 Размер камней: 8x 6 х 4 MM Огранка: овал фасетная Цвет: зеленый Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Нигерия Твердость: 7.0 .....
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Пара натуральних Лондон топазів 5мм кушон: ціна, фото, купити Україна, Київ Характеристика Ціна вказана за пару. Код товару: Е17053 Розмір: 5Х5Х3mm. Огранка: кушон (подушка) ...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | подушка, кушон, квадрат |

Код товара: Е13104 Размер камней: 8.3 X 6.3 X 4.3 mm. Огранка: груша Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Ботсвана Твердость: 7 .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневый |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | груша |











































