Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для близнюків
Дорогоцінне каміння для Знака Зодіаку Близнюки: каталог, фото, купити в Україні. Камені талісмани для Близнюків. (text_page 74)
Яке каміння підходить Близнюкам по гороскопу? Топ 10 каменів для Близнюків.

Характеристика Камінь просвердлений - готовий кулон Артикул: Е21851 Розмір каміння: 53.8Х37Х7.5mm. Огранювання: кабошон Колір: мультиколор Чистота: VS-Translucent Обробка: тонов. Похо...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | помаранчевий, мультиколор |
| Розмір каменя: | 54*37мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е18...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 22*13мм |
| Форма огранювання: | груша |

Драгоценный камень топаз огранка груша купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень Топаз в форме капли, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень топаз ...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 10*12мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Код товара: Е128003 Размер камней: 12.6X 9мм Огранка: подушка Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7 .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневвый |

Натуральний необроблений цитрин (мінерал) купити в Україні Код товара: Е15172 Розмір каменя: 18x11x8 mm Огранування: без огранки Колір: як на фото Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Бр...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 18*11мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний імперіал топаз 13мм (круг) купити в Україні Код товару: Е15860 Розмір каменю: 13 * 13 * 8мм Колір: золотисто-коричневий Огранювання: круг Чистота: VVS Обробка: HEATED ...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | золотисто-коричневий |
| Розмір каменя: | 13мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товара: Е13170 Размер камней: 16 X 12.7 X 9 mm. Огранка: овальная шахматная Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка:UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 7 .....
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | желтый |
| Розмір каменя: | 16*12 |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний необроблений цитрин (мінерал) купити в Україні Код товара: Е15170 Розмір каменя: 18x15x8 mm Огранування: без огранки Колір: як на фото Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Бр...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 18*15мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е15544 Розмір каменів: 14мм Огранювання: круг чеканка Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 14мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний цитрин купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Дорогоцінний камінь цитрин огранки октагон розміром 9 * 6.8мм в насиченому золотисто-жовтому кольору. Цей сонячний камінь до...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 13мм |
| Форма огранювання: | октагон, квадрат |

Натуральний необроблений цитрин (мінерал) купити в Україні Код товара: Е15171 Розмір каменя: 14x13x8 mm Огранування: без огранки Колір: як на фото Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Бр...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 14*13мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е13184 Размер камней: 9*7*3.7mm. Огранка: подушка Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: HEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | подушка |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товар...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | кабошон, овал |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е15...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 7.3*5.2мм |
| Форма огранювання: | кабошон, без огранки |

Зелений турмалін (верделіт) купити в Україні Артикул: Е14998 Розмір каміння: 14.8X 4.0Х3.0мм Огранювання: октагон Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія Твердість: 7,5 &nbs...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 15*4.2мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Зелений турмалін (верделіт) купити в Україні Артикул: Е15526 Розмір каміння: 15X 4Х3.0мм Огранювання: октагон Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія Твердість: 7,5...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 15*4.2мм |
| Форма огранювання: | октагон |











































