Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для близнюків
Дорогоцінне каміння для Знака Зодіаку Близнюки: каталог, фото, купити в Україні. Камені талісмани для Близнюків. (text_page 63)
Яке каміння підходить Близнюкам по гороскопу? Топ 10 каменів для Близнюків.

Моховый агат купить в Киеве. Не знаете где купить натуральный камень моховый агат, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень моховый агат в Ук...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 38*26мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний лабрадорит серце купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі серця, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний кам...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | синій, сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 25мм |
| Форма огранювання: | серце, кабошон |

Код товара: Е13410 Размер камней: 3.2 X 2.0 - 2.0 X 3.0 mm. Огранка: круглая Цвет: белый Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 8,0 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | белый |
| Розмір каменя: | 3мм |

Натуральний місячний камінь (адуляр) груша кабошон купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код това...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 13*9мм |
| Форма огранювання: | кабошон, груша |

Дорогоцінний камінь рожевий турмалін (рубелліт) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е15036 Розмір каміння: 6.6X5.4мм Огранювання: овал Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Походження камінн...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 10.4мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон 12*10мм купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код то...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 12*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон, овал |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е15...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 13.5*7.3мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е13163 Размер камней: 11.4*10*5.4mm. Огранка: овал кабошон Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение: Ботсвана Твердость: 7 .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 11*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Драгоценный камень Цитрин купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень цитрин, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень цитрин в Укра...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | желтый |
| Розмір каменя: | 8*18мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е15...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 13.5*7.3мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний необроблений цитрин (мінерал) купити в Україні Код товара: Е15492 Розмір каменя: 14x9x7 mm Огранування: без огранки Колір: як на фото Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Бра...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 14*9мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е14089 Размер камя: 9*11*6мм Цвет: голубой Огранка: кабошон Чистота: VVS Обработка: HEATED Происхождение: Бразилия Твердость: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 9*11мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь зелений турмалін купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е21782 Вага: 4.3Карат Розмір каміння: 9.9X7Х7мм Огранювання: без огранки Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Походження камінн...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10*7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е14057 Размер камней: 11.8х9х5.8mm. Огранка: овал Цвет: голубой Чистота: VVS Обработка: HEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 12*9мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е14023 Размер камней: 9 x 8.9 x 5.9 mm Огранка: принцесса (квадрат) Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: HEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 9мм |
| Форма огранювання: | квадрат |

Драгоценный камень: топаз оттенка Sky Blue овальной огранки. Купить натуральный топаз для украшения можно в интернет-магазине Topgems по низкой цене. Огромный выбор топазов в каталоге драгоценных камней Код товара: Е1...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 9*10мм |
| Форма огранювання: | овал |











































