Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для близнюків
Дорогоцінне каміння для Знака Зодіаку Близнюки: каталог, фото, купити в Україні. Камені талісмани для Близнюків. (text_page 62)
Яке каміння підходить Близнюкам по гороскопу? Топ 10 каменів для Близнюків.

Цена указана за пару. Код товара: Е14051 Размер камней: 10.2х8х5mm. Огранка: груша (пара) Цвет: голубой Чистота: VVS Обработка: HEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | груша |

Малахіт кристал без огранки: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код тов...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 15*8.5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е18...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 13*9мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний імперіал топаз 10.15мм (кушон) купити в Україні Код товару: Е15590 Розмір каменю: 10.15* 10.14* 6.78мм Колір: золотисто-коричневий Огранювання: кушон (подушка) квадрат Чистота: VVS...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | золотисто-коричневий, коричневий, жовтий |
| Розмір каменя: | 10.15мм |
| Форма огранювання: | кушон, квадрат |

Код товару: Е15545 Розмір каменя: 12.6*8.23*5.77мм Колір: аквамариновий блакитний Огранування: багет Чистота: VVS Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 12.6*8.2мм |
| Форма огранювання: | багет |

Коричневый Турмалин Дравит кабошон купить в Украине Не знаете где купить натуральный камень Турмалин, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень турмалин в Укр...
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | коричневый |
| Розмір каменя: | 10*12мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е130044 Размер камней: 10.5X 6.7мм Огранка: подушка Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7 .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневый |

Натуральний цитрин купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь цитрин, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь цитрин в Україні м...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 11*11мм |
| Форма огранювання: | антична |

Натуральний цитрин пара трилліон купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Код товару: Е15877 Розмір каменів: 8.96мм, 9мм Огранювання: трилліон Колір...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 9мм |
| Форма огранювання: | трилліон |

Дорогоцінний камінь чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е21311 Розмір каміння: 12X5.7Х5.6мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження каміння...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 12*5.7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Моховый агат купить в Киеве. Не знаете где купить натуральный камень моховый агат, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень моховый агат в Ук...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 50*26мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі кола, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камін...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 26.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит круг, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь лабрад...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 26.7мм |
| Форма огранювання: | кабошон, круг |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі овала, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камі...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 30*20мм |
| Форма огранювання: | овал, кабошон |

Натуральний колекційний цитрин купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Вартість цитрину 19$/Карат. Дорогоцінний камінь цитрин огранки овал розміром 26*18мм в насиченому золотисто...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 30*23мм |
| Форма огранювання: | овал |

Кружевной агат купить в Киеве. Не знаете где купить натуральный камень кружевной агат, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень кружевной агат в Украин...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 45*23мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

























.jpg)

















