Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для близнюків
Дорогоцінне каміння для Знака Зодіаку Близнюки: каталог, фото, купити в Україні. Камені талісмани для Близнюків. (text_page 67)
Яке каміння підходить Близнюкам по гороскопу? Топ 10 каменів для Близнюків.

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код т...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 25*19мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит октаго, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь лабр...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 27*17мм |
| Форма огранювання: | кабошон, овал |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит овал, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь лабрад...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 24.5*18.3мм |
| Форма огранювання: | кабошон, овал |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код т...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 24*16мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Камень агат купить в Киеве. Не знаете где купить натуральный камень агат, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень агат в Украине можно в интернет...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | белый |
| Розмір каменя: | 25*15мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі летючої миші, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінн...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 23*16мм |
| Форма огранювання: | октагон, кабошон |

Характеристика: Код товару: Е17021 Розмір каменів: 20Х15mm. Огранювання: овал кабошон Колір: зелений Чистота: Opaque Обробка: UNHEATED Походження каменів: Китай Твердість: 6.5 .....
| Камінь: | нефрит |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 20*15мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Малахіт кристал без огранки: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код тов...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 24*20мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е17072 Розмір каміння: 17.6X13мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження камінн...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 17.6*13мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е18...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 33*14мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код т...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 25*16мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Пару мексиканських агатів купити в Києві. Купити натуральний агат в Україні характеристика Код товару: Е15112 Розмір каменів: 24Х15Х4mm. Колір: різнокольоровий Чистота: Opaque Обробка: UNHEATED Походження...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 24*15мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний місячний камінь (адуляр) груша кабошон купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код това...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 23*17мм |
| Форма огранювання: | кабошон, груша |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код т...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 25*19мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі овала, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камі...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | синій, сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 26*17мм |
| Форма огранювання: | овал, кабошон |

Малахіт пара груша кабошон: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 24*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |











































