Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для близнюків
Дорогоцінне каміння для Знака Зодіаку Близнюки: каталог, фото, купити в Україні. Камені талісмани для Близнюків. (text_page 61)
Яке каміння підходить Близнюкам по гороскопу? Топ 10 каменів для Близнюків.

Натуральный лунный камень (адуляр) купить в Украине Код товара: Е14277 Размер камней: 11.5*9.5*8mm. Огранка: овал кабошон Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение: Индия Твердос...
| Камінь: | лунный камень |
| Колір каменя: | белый |
| Розмір каменя: | 11.5*9.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь двокольоровий кавуновий турмалін купити в Україні Артикул: Е15902 Розмір каміння: 1.22Ct 9*5мм 3.94Ct 12.6*7.5мм 1.75Ct 10.44*5.12мм Огранювання: октагон Ко...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор, зелений, рожевий |
| Форма огранювання: | октагон |
| Країна: | Афганістан |

Дорогоцінний камінь чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е18107 Розмір каміння: 14.6X8.6мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження каміння: ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 14.6*8.5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Драгоценный камень топаз с сертификатом купить в Украине Код товара: Е14039 Размер камней: 15Х10.0Х6.2mm. Огранка: груша (капля) Цвет: голубой Чистота: VVS Обработка: HEATED Происхождение камней: Бразил...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 15*10мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний імперіал топаз 11.2мм (круг) купити в Україні Код товару: Е14737 Розмір каменю: 11.2 * 11.2 * 7.2мм Колір: золотисто-коричневий Огранювання: круг Чистота: VVS Обробка: HEATED Поход...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | золотисто-коричневий |
| Розмір каменя: | 11.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товару: Е14598 Розмір каменів: 12.4X 8.1мм Огранювання: Октагон Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Африка Твердість: 7 .....
| Вага: | 6.64Ct |
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневый |
| Розмір каменя: | 11.4мм |

Код товару: Е14597 Розмір каменів: 11.4X 7мм Огранювання: Октагон Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Африка Твердість: 7 .....
| Вага: | 6.64Ct |
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневый |
| Розмір каменя: | 11.4мм |

Код товара: Е12271 Размер камней: 9.0 X 9.0 X 4 mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7,0 .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневый |

Код товара: Е14038 Размер камней: 14.8Х10.1Х6.2mm. Огранка: груша (капля) Цвет: голубой Чистота: VVS Обработка: HEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 15*10мм |
| Форма огранювання: | груша |

Код товара: Е14042 Размер камней: 12.1Х10.2Х6.9mm. Огранка: овал Цвет: голубой Чистота: VVS Обработка: HEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 12*10мм |
| Форма огранювання: | овал |

Не знаете где купить натуральный камень Топаз, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень топаз в Украине можно в интернет магазине Topgems. У нас Вы подберете нужный размер и...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 10*15мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний камінь Зелений топаз 8*10мм купити в Україні (Топаз колір Rainforest). Не знаєте де купити натуральний камінь Зелений топаз, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь топаз зелений Ra...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 8*10мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е14045 Размер камней: 12х12х6mm. Огранка: триллион Цвет: голубой Чистота: VVS Обработка: HEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 12мм |
| Форма огранювання: | триллион |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі кола, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камін...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | синій, сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 30*20мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

☑️Артикул: е21781 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 57Ct ☑️Розмір: 38.7*26.4*7.4мм ☑️Колір: чорний ☑️Огранка: кабошон ☑️ Unheated ☑️Ботсвана .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 39*26мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е14041 Размер камней: 12Х10Х6mm. Огранка: овал Цвет: голубой Чистота: VVS Обработка: HEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 12*10мм |
| Форма огранювання: | овал |



























.jpg)












