Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для близнюків
Дорогоцінне каміння для Знака Зодіаку Близнюки: каталог, фото, купити в Україні. Камені талісмани для Близнюків. (text_page 66)
Яке каміння підходить Близнюкам по гороскопу? Топ 10 каменів для Близнюків.

Натуральний цитрин пара серце купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Код товару: Е15883 Розмір каменів: 7.7*7.54мм, 7.6*7.53мм Огранювання: серце Колір жовтий ...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 7.7мм |
| Форма огранювання: | серце |

Дорогоцінний камінь двокольоровий турмалін купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е14543 Розмір каміння: 15X5Х4мм Огранювання: без огранки Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 15*5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний імперіал топаз 8.2*7.5мм (кушон) купити в Україні Код товару: Е21702 Розмір каменю: 8.2* 7.5* 5.6мм Колір: золотисто-коричневий Огранювання: фантазійна(є кілька непомітних оку паралельни...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | золотисто-коричневий, коричневий, жовтий |
| Розмір каменя: | 8.2*7.5мм |
| Форма огранювання: | фантазійна |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е15...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 9.1*8.3мм |
| Форма огранювання: | кабошон, без огранки |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е15...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 10.8*5.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон, без огранки |

Купить натуральный зеленый агат в Украине Код товара: Е14256 Размер камней: 9х11х5.6mm. Огранка: овал Цвет: зеленый Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Ботсвана Твердость: 7 ...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 9*11мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е13177 Размер камней: 7*7*4.5mm. Огранка: круглая Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: HEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 7мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е14...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 24*19мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит октаго, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь лабр...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 26.6*18мм |
| Форма огранювання: | кабошон, овал |

Моховий Агат овал кабошон купити недорого Характеристика Камінь просверлен - готовий кулон Код товара: Е21297 Размер камней: 40Х27Х3.2mm. Огранка: кабошон Цвет: мультиколор Чистота: Translucent ...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 40*27мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Малахіт кабошон овал: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код товару: Е1...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 28*18мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е14...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 23*16мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товар...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий, мультиколор |
| Розмір каменя: | 26.7*17мм |
| Форма огранювання: | кабошон, овал |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товар...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 22.5*18.4мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Кружевной агат купить в Киеве. Не знаете где купить натуральный камень кружевной агат, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень кружевной агат в Украин...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | бордовый |
| Розмір каменя: | 33*20мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е14...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 26*17мм |
| Форма огранювання: | кабошон |











































