Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для близнюків
Дорогоцінне каміння для Знака Зодіаку Близнюки: каталог, фото, купити в Україні. Камені талісмани для Близнюків. (text_page 15)
Яке каміння підходить Близнюкам по гороскопу? Топ 10 каменів для Близнюків.

Жеода коричневого агата: фото, ціна, купити в Україні. Характеристика Артикул: Е21935 Вага: 44Ct Розмір каміння: 36Х26.5Х4.9mm Огранювання: жеода, немає Колір: ...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | коричневий, бежевий |
| Розмір каменя: | 36*26мм |
| Форма огранювання: | без огранки, жеода |

Малахіт кабошон груша: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код товару: Е...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 39*24мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Жеода зеленого агата: фото, ціна, купити в Україні. Бажаєте придбати ексклюзивну річ з натуральним агатом - наш ювелірний магазин TOPGEMS стане Вашим надійним помічником. Купити&n...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 45*23мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі летючої миші, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінн...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | блакитний, сірий, мультиколор |
| Розмір каменя: | 21*21мм |
| Форма огранювання: | квадрат, кабошон |

Малахіт кабошон октагон: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код товару:...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 30*14мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь лабрадор в ...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 33*21мм |
| Форма огранювання: | груша, кабошон |

Малахіт овал пара кабошон: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код то...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 29*13мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е17230 Размер камней: 8.1 mm. Огранка: круглая Цвет: белый Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 8,0 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Рідкісний поліхромний турмалін (Афганістан) без огранки купити в Україні Код товару: Е21200 Розмір каменів: 16.3х6 х6мм Огранювання: без огранки Чистота: VS-SI Обробка: UNHEATED Походження ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор, поліхромний, чорний, блакитний |
| Розмір каменя: | 16*6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний місячний камінь (адуляр) 14*10мм груша з чеканкою високої якості прозорості купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камін...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний місячний камінь (адуляр) 13.8*10мм груша з чеканкою високої якості прозорості купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, кам...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товар...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 11мм |
| Форма огранювання: | кабошон, круг |

Код товару: Е15034 Розмір каменя: 8*8мм Колір: блакитний Огранування: кругле Чистота: VVS Обробка: HEATED Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товару: Е14715 Розмір каменя: 10.1*10.1*6.2мм Колір: блакитний Огранування: кругле Чистота: SI (небольшие внутренние замутнения) Обробка: HEATED Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товару: Е17275 Розмір каменів: 8X8Х5мм Огранювання: квадрат (принцеса) Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Африка Твердість: 7 .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Дорогоцінний камінь зелений турмалін купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е14580 Розмір каміння: 22X4Х3мм Огранювання: без огранки Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія Твердість: ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 22*4мм |
| Форма огранювання: | без огранки |










































