Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для близнюків
Дорогоцінне каміння для Знака Зодіаку Близнюки: каталог, фото, купити в Україні. Камені талісмани для Близнюків. (text_page 11)
Яке каміння підходить Близнюкам по гороскопу? Топ 10 каменів для Близнюків.

Натуральний імперіал топаз 15.5*13.7мм (серце) купити в Україні Код товару: Е15602 Розмір каменю: 15.5*13.7* 9.5мм Колір: золотисто-коричневий Огранювання: серце Чистота: VVS Обробка: HEATED...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 15.5мм |
| Форма огранювання: | серце |

Дорогоцінний камінь двокольоровий кавуновий турмалін пара з Сертифікатом купити в Україні Артикул: Е17041 Розмір каміння: 10.46*10.32*6.74мм, 10.49*10.34*6.63мм Огра...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор, зелений, рожевий |
| Розмір каменя: | 10.5мм |
| Форма огранювання: | октагон |
| Країна: | Афганістан |

Дорогоцінний камінь двокольоровий зелений турмалін (верделіт) без огранки купити в Україні Код товара: Е18067 Размер камней: 11.2X4.83Х3.77мм Огранка: октагон Чистота: VVS Колір: чорно-...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 11.2*4.8мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Натуральний двокольоровий зелений турмалін (верделіт) без огранки купити в Україні Код товара: Е22104 Вага: 1.69 Карат Размер камней: 8.5*5.4*4.2мм Огранка: подушка кушон Чистота: ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 8.5*5.4мм |
| Форма огранювання: | овал, подушка, кушон |

Агатований корал - це натуральний камінь, який утворюється, коли стародавній корал поступово замінюється агатом. Правильна назва цього мінералу - агатований корал або агатований викопний корал. Скам'янілий корал зазв...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 39*26мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний лабрадорит гексагон 16мм купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі шестикутника, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити д...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | сірий, блакитний, зелений |
| Розмір каменя: | 16мм |
| Форма огранювання: | фантазійна, гексагон |

Срібний перстень з натуральним топазом і чорним родієм купити в Україні: ціна, фото Код товару: К1879 Срібло 925 проби (проба стоїть на виробі), чорний родій Розмір каблучки: 19 Камінь: топаз, ...
| Розмір каблучки: | 19 |
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |

Срібний перстень з натуральним топазом і чорним родієм купити в Україні: ціна, фото Код товару: К1878 Срібло 925 проби (проба стоїть на виробі), чорний родій Розмір каблучки: 19.5 Камінь: топаз...
| Розмір каблучки: | 19.5 |
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |

Срібні сережки підвіски з натуральним топазом і чорним родієм купити в Україні: ціна, фото Код товару: С1653 Срібло 925 проби (проба стоїть на виробі), чорний родій Камінь: топаз, сапфір, аметист...
| Вид виробу: | сережки |
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |

Жеода фіолетового агата: фото, ціна, купити в Україні. Бажаєте придбати ексклюзивну річ з натуральним агатом - наш ювелірний магазин TOPGEMS стане Вашим надійним помічником. Купит...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | фіолетовий, рожевий |
| Розмір каменя: | 46*40мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Характеристика Камінь просвердлений - готовий кулон Артикул: Е21974 97.7Ct Розмір каміння: 57Х34Х6mm. Огранювання: кабошон Колір: рожевий Чистота: VS-Translucent Обробка: тонов. Походженн...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 57*34мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Малахіт кабошон овал: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код товару: Е1...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 45*27мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний лабрадорит "Летюча миша" купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі летючої миші, не переживайте, Ми Вам допоможемо...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | сірий |
| Розмір каменя: | 21.4*14.2мм |
| Форма огранювання: | фантазійна |

Великий Дорогоцінний камінь чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Колекційний екземпляр правильної форми вагою 890 Карат. Може самостійно стояти на поверхні Артикул: Е21534 Розмір каміння: ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 45*43мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Жеода рожевого агата пара 30*25мм: фото, ціна, купити в Україні. Бажаєте придбати ексклюзивну річ з натуральним агатом - наш ювелірний магазин TOPGEMS стане Вашим надійним помічником. ...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 30*25мм |
| Форма огранювання: | без огранки, жеода, друза |

Характеристика Камінь просвердлений - готовий кулон Артикул: Е21973 Розмір каміння: 47Х40Х6.7mm. Огранювання: кабошон Колір: рожевий Чистота: VS-Translucent Обробка: тонов. Походження: Ботс...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 47*40мм |
| Форма огранювання: | кабошон |











































