Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для близнюків
Дорогоцінне каміння для Знака Зодіаку Близнюки: каталог, фото, купити в Україні. Камені талісмани для Близнюків. (text_page 14)
Яке каміння підходить Близнюкам по гороскопу? Топ 10 каменів для Близнюків.

Натуральний необроблений цитрин (мінерал) купити в Україні Код товара: Е21917 Розмір каменя: 25x18х16mm Огранування: без огранки Колір: як на фото Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 25*18мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товар...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 11мм |
| Форма огранювання: | кабошон, круг |

Пара зелених агатів круг на сережки: ціна, фото, каталог Код товара: Е21057 Размер камней: 9.75*9.75х5.7мм Огранка: круг Цвет: зеленый Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение ка...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е22121 5.5Ct Розмір каміння: 13.8X7Х6.8мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження каміння...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 14*7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний тигрове око овал кабошон 14*10мм купити в Україні Код товару: Е21809 Розмір каменів: 14*10* 4.6mm. Огранювання: овал кабошон Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження: ...
| Камінь: | тигрове око |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е21240 Розмір каменів: 11.2X11.2Х7.2мм Огранювання: подушка (кушон) Чистота: VVS (є невеличка подряпинка, позначена на фото- гортай, вона не видима на око, лише при використанні оптичного з...
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 11мм |
| Форма огранювання: | квадрат, подушка, кушон |

Натуральний лабрадорит круг 10мм купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі овала, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний цитрин пара купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Код товару: Е15694 Розмір каменів: 9.1мм, 9.2мм Огранювання: круг Колір жовтий Чистота: VS Обробка: UNHEATED ...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 9.1мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Пара зелених агатів круг на сережки: ціна, фото, каталог Код товара: Е15919 Размер камней: 9.78-9.8х5.1мм Огранка: круг Цвет: зеленый Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение кам...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон 11*9мм купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код тов...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 11*9мм |
| Форма огранювання: | кабошон, овал |

Код товару: Е15297 Розмір каменя: 10*10*7мм Колір: блакитний Огранування: кругле Чистота: VS1 Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Двухцветный Турмалин Дравит кабошон купить в Украине Не знаете где купить натуральный камень Турмалин, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень турмалин в Ук...
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | коричневый |
| Розмір каменя: | 10*12мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон 9*7мм купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код това...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | кабошон, овал |

Код товара: Е17099 Размер камней: 10.0 mm. Огранка: круглая Цвет: белый Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 8,0 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товару: Е14894 Розмір каменя: 11.1*11.1*5.9мм Колір: блакитний Огранування: кругле Чистота: SI (невеликі внутрішні включення) Обробка: UNHEATED Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 11мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон 13*9мм купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код тов...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий, блакитний |
| Розмір каменя: | 13*9мм |
| Форма огранювання: | кабошон, овал |











































