Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для близнюків
Дорогоцінне каміння для Знака Зодіаку Близнюки: каталог, фото, купити в Україні. Камені талісмани для Близнюків. (text_page 10)
Яке каміння підходить Близнюкам по гороскопу? Топ 10 каменів для Близнюків.

Дорогоцінний камінь двокольоровий кавуновий турмалін пара купити в Україні Артикул: Е21243 Розмір каміння: 13.9*8*3.6мм, 13.6*8*3.6мм Огранювання: груша Колір: трикольоровий чорно-рожевий з зелен...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор, чорний, рожевий |
| Розмір каменя: | 14*8мм |
| Форма огранювання: | груша |
| Країна: | Афганістан |

Пара двокольорових кавунових турмалінів купити в Україні Артикул: Е21523 Розмір каміння: 8.54*6.05*3.29мм, 8.58*5.95*3.48мм Огранювання: багет Колір: двокольоровий Чистота: VS1-...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор, зелений, рожевий |
| Розмір каменя: | 8.5*6мм |
| Форма огранювання: | багет |
| Країна: | Афганістан |

Срібна каблучка з натуральним аквамарином, турмаліном та хромдіопсидом 18р Срібна каблучка з натуральним камінням купити в Україні. Прикраса в наявності. Доставимо срібні прикраси з турмалін...
| Розмір каблучки: | 18 |
| Камінь: | турмалін, аквамарин, хромдіопсид |
| Колір каменя: | мультиколор |

Срібна каблучка з натуральним аквамарином, танзанітом, турмаліном та рубином 18р Срібна каблучка з натуральним камінням купити в Україні. Прикраса в наявності. Доставимо срібні прикраси з турмалінами&...
| Розмір каблучки: | 18 |
| Камінь: | турмалін, аквамарин, танзаніт, рубін |
| Колір каменя: | мультиколор |

Срібна каблучка з натуральним камінням "Змія" 19.5р Срібна каблучка з натуральним камінням купити в Україні. Прикраса в наявності. Доставимо срібні прикраси з турмалінами в будь-яку точ...
| Розмір каблучки: | 19.5 |
| Камінь: | турмалін, аквамарин, хромдіопсид, гранат, аметист |
| Колір каменя: | мультиколор |

Код товару: Е21011 Розмір каменів: 19.7Х10.3Х4.9мм Огранювання: октагон Колір: сірий, зелений Чистота: Translucent Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 7.5 В інтернет мага...
| Камінь: | агат, моховой агат |
| Колір каменя: | сірий, зелений |
| Розмір каменя: | 20*10мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Дорогоцінний камінь двокольоровий кавуновий турмалін пара купити в Україні Артикул: Е18068 Розмір каміння: 12.11*7.95*4.49мм, 11.82*8.12*4.53мм Огранювання: октагон Колір: двокольоровий чор...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор, зелений, чорний |
| Розмір каменя: | 12*8мм |
| Форма огранювання: | октагон |
| Країна: | Афганістан |

Пара Двокольорових синьо-чорних Турмалінів з Сертифікатом купити в Україні Характеристика: Код товара: Е15969 Размер камней: 15.88*6.01*4.24мм, ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор, синій, чорний, блакитний |
| Розмір каменя: | 16*76мм |
| Форма огранювання: | октагон |
| Країна: | Афганістан |

Пара Двокольорових синьо-чорних Турмалінів з Сертифікатом купити в Україні Характеристика: Код товара: Е15970 Размер камней: 15.7*5.4*4.7мм, 15....
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор, синій, чорний, блакитний |
| Розмір каменя: | 15.7*5.4мм |
| Форма огранювання: | октагон |
| Країна: | Афганістан |

Дорогоцінний камінь двокольоровий кавуновий турмалін пара купити в Україні Артикул: Е17040 Розмір каміння: 9.3*7.54*4.94мм, 8.91*7.47*4.04мм Огранювання: багет Кол...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор, зелений, рожевий |
| Розмір каменя: | 9*7.5мм |
| Форма огранювання: | багет |
| Країна: | Афганістан |

Колекційний Агат з друзою в огранці серце Купити натуральну друзу агату в огранці серце Україні Характеристика Код товару: Е17126 Розмір каменя: 58Х55Х16mm. Ограню...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | сірий |
| Розмір каменя: | 58*55мм |
| Форма огранювання: | серце, кабошон |

Дорогоцінний камінь двокольоровий зелений турмалін (верделіт) без огранки купити в Україні Код товара: Е21051 Вага: 3.55 Карат Размер камней: 11X7.5Х6мм Огранка: овал Чистота: VS1/VS2 ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 11*7.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Ексклюзивний камінь! Натуральний поліхромний арбузний турмалін купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е14743 Розмір каміння: 9.77X8.2Х7мм Огранювання: овал Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Походження ка...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор, поліхромний |
| Розмір каменя: | 9.8*8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товару: Е21214 Розмір каменів: 19.9Х10.3Х5.1мм, 19.8Х10.1Х5.1мм Огранювання: багет Колір: сірий, зелений Чистота: Translucent Обробка: UNHEATED Походження каменів: Аргентина Твердість: 7.5 В інтерне...
| Камінь: | агат, моховой агат |
| Колір каменя: | сірий, зелений |
| Розмір каменя: | 20*10мм |
| Форма огранювання: | багет |

Натуральний імперіал топаз 16.5*15.7мм (серце) купити в Україні Код товару: Е15601 Розмір каменю: 16.5*15.7* 8.3мм Колір: золотисто-коричневий Огранювання: серце Чистота: VVS Обробка: HEATED...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | золотисто-коричневий |
| Розмір каменя: | 16.5мм |
| Форма огранювання: | серце |

Натуральний колекційний цитрин 20*15мм купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Вартість цитрину 18$/Карат. Дорогоцінний камінь цитрин огранки овал розміром 20*15мм в насичен...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 20*15мм |
| Форма огранювання: | овал |










































