Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для близнюків
Дорогоцінне каміння для Знака Зодіаку Близнюки: каталог, фото, купити в Україні. Камені талісмани для Близнюків. (text_page 13)
Яке каміння підходить Близнюкам по гороскопу? Топ 10 каменів для Близнюків.

Великий Дорогоцінний камінь чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е21533 Розмір каміння: 83X34Х28мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження к...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 83*34мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний жовтий (винний) топаз 27*23мм (без огранки) купити в Україні Код товару: Е22150 Вага: 66Ct Розмір каменю: 27*23*16мм Колір: персиково-жовтий Огранювання: кристал без огранки Чи...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 27*23мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Характеристика Камінь просвердлений - готовий кулон Артикул: Е21970 Розмір каміння: 47Х30Х5mm. Огранювання: кабошон Колір: мультиколор Чистота: VS-Translucent Обробка: тонов. Походжен...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | жовтий, мультиколор |
| Розмір каменя: | 47*30мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі летючої миші, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінн...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 37*28мм |
| Форма огранювання: | груша, кабошон |

Драгоценный камень зеленый турмалин (верделит) без огранки купить в Украине Код товара: Е14418 Размер камней:12 X 7Х6мм Огранка: без огранки Чистота: VS-SI Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Н...
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 12*7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е22124 6.7Ct Розмір каміння: 14X7.5Х7мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження каміння: ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 14*7.5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е22120 6.6Ct Розмір каміння: 21X9Х5.8мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження каміння: ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 21*9мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е21480 Розмір каменів: 13.1X13Х6мм Огранювання: подушка (кушон) Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 13мм |
| Форма огранювання: | квадрат, подушка, кушон |

Пара зелених агатів груша на сережки: ціна, фото, каталог Код товара: Е15918 Размер камней: 12.7-12.8х9мм Огранка: груша Цвет: зеленый Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 13*9мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний Лондон топаз 12.2*11.8мм (груша) - Відео Код товару: Е15048 Розмір каменів: 12.2*11.8мм Огранювання: груша Колір: як на фото Чистота: VVS Обробка: необроблений, негрітий Походження каменів: ...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 12.2*11.8мм |
| Форма огранювання: | груша |

Дорогоцінний камінь зелений турмалін купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е14463 Розмір каміння: 20X5Х5мм Огранювання: без огранки Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія Твердість: ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 20*5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Малахіт кристал без огранки: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код тов...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Великий Дорогоцінний камінь чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Може самостійно стояти на поверхні Артикул: Е21532 Розмір каміння: 60X41Х32мм Огранювання: без огранки Чистота: OPA...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 60*41мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Малахіт пара груша кабошон: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код т...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 21*14мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е22126 54Ct Розмір каміння: 36X15Х14мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження каміння: А...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 36*15мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний лабрадорит спектроліт купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі летючої миші, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити доро...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 39*22мм |
| Форма огранювання: | кабошон |











































