Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Овальна огранка
Овальна огранка натурального каміння. Купити дорогоцінне каміння овальної форми. (text_page 9)

Натуральні Лондон Топази пара 8*6мм овал Код товару: Е21636 Розмір каменя: 8.05*5.9*3.92мм, 8.1*6.1*3.8мм Колір: блакитний Огранування: овал Чистота: VVS Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний насичений синій сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог сапфірів Не знаєте де купити рідкісний натуральний синій Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити сині сапфіри в ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 8.7*6.7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральный камень: Черный Опал Премиум Класса 2.7Ct купить в Украине Не знаете где купить натуральный камень черный опал овальной огранки, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драго...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | черный |
| Розмір каменя: | 12*8.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний аметист з Нігерії купити Україна Київ Код товару: Е18076 Розмір каменю: 10*8*5.8мм Колір фіолетовий Огранювання: овал Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Нігерія Твердіст...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний синій сапфір 2.77 Карат купити Україна, Київ: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е22141 Розмір каменів: 8.8* 7* 4.7mm. Огранювання: овальне Колір: як на фото насичений синій...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 8.8*7мм, 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний насичений синій сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог сапфірів Не знаєте де купити рідкісний натуральний синій Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити сині сапфіри в Україні мо...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 8.5*6.9мм |
| Форма огранювання: | овал |

Чудовий натуральний синій Сапфір вагою 2.76 Карата розміром 10.6 * 7.8мм овального огранювання. Колір синій насичений, з невеликою природного зональностью в забарвленні. Купити дорогоцінний камінь сапфір с...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 10.6*7.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральный камень: Черный Опал Премиум Класса 2.6Ct купить в Украине Не знаете где купить натуральный камень черный опал овальной огранки, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драго...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | черный |
| Розмір каменя: | 13*8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний синій сапфір 2.69 Карат купити Україна, Київ: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е21944 Розмір каменів: 8.7* 6.8* 4.7mm. Огранювання: овальне Колір: як на фото насичени...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 8.7*6.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний зелений сапфір 9*7мм купити в Україні Характеристика: Код товару: Е149541 Розмір каменя: 9.2*7.1*4.4мм Огранка: овал Колір: як на фото Чистота: SI Обробка: UNHEATED Походж...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е1161 Размер камней: 9 X6.9 Х 4.0 mm. Огранка: овал Цвет: как на фото Чистота: SI Обработка: HEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 10*8мм купити в Україні. Купити натуральний аквамарин овальної огранки для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товару: Е15546 Розмір каменя: 10*8*4.5мм Колір: блакитний Огранування: овал Чистота: VVS Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний камінь спессартин гранат 8.6*6мм овал купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь спессартін гранат, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь гранат в Украї...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Розмір каменя: | 8.6*6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Морганіт - родич аквамарину чи смарагда, з сім'ї бериллів, з характерним рожевим відтінком. В камені присутні внутрішні нерівності, включення газоподібного, флюїдного характеру, а також рідин. Це тільки підкреслює пр...
| Камінь: | морганіт |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е13154 Размер камней: 10.6Х6.94Х4 mm. Огранка: овал Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение: Индия Твердость: 7 .....
| Камінь: | силлиманит |
| Колір каменя: | желтый |
| Розмір каменя: | 10.5*7мм |
| Форма огранювання: | овал |







































