Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Овальна огранка
Овальна огранка натурального каміння. Купити дорогоцінне каміння овальної форми. (text_page 10)

Пара смарагдів огранки круг вагою 2.47Ct і розміром 7мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфологія каменю "...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 7мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |

Великий Натуральний Смарагд огранювання овал кабошон вагою 2.2Ct (2.2 Карата) і розміром 9*7мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранован в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий,...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал, кабошон |
| Країна: | Замбія |

Дорогоцінний камінь малиновий турмалін (рубелліт) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е14964 Розмір каміння: 9.1X7.6Х4.6мм Огранювання: овал Чистота: VS2 Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігер...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 9.1*7.6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товару: Е21645 Розмір каменя: 9*7*4.5мм Колір: блакитний Огранування: овал Чистота: VVS Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е1168 Размер камней: 8.4 X6.1 Х 4.3 mm. Огранка: овал Цвет: как на фото Чистота: SI Обработка: HEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | голубой |

Пара Magenta Шпінелі овал купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е15430 Розмір каменів: 7.08*5.08мм; 6.85*5.07мм Огранювання: овальне Чистота: VVS Колір: Purple...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | фіолетовий, рожевий |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний родоліт гранат овальної огранки 9.1 * 7.1мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е14738 Розмір каменів: 9.1Х7.1Х3.7mm. Огранювання: овал Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження:...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Великий Натуральний Смарагд з Сертифікатом огранювання овал вагою 2.16Ct (2.16 Карата) і розміром 9.82*7.04мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранован в країні видобутку. Чистота камен...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 9.82*7.04мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Замбія |

Чудовий натуральний синій Сапфір вагою 2.14 Карата розміром 7.9*6.0мм овального огранювання. Колір синій насичений, з невеликою природного зональностью в забарвленні. Купити дорогоцінний камінь сапфір синього кольор...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 9.7*6.9мм купити в Україні. Купити натуральний аквамарин овальної огранки для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 9.7*6.9мм |
| Форма огранювання: | овал |

Гарна інвестиція та надзвичайний екземпляр до колекції! Код товару: Е21438 Розмір каменя: 8.8*7*4.5мм Колір: блакитний Огранування: овал Чистота: VS Походження: Бразилія Твердість: 8 За б...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Чудовий натуральний синій Сапфір вагою 2.02 Карата розміром 8.1*6.0мм овального огранювання. Колір синій насичений, з невеликою природного зональностью в забарвленні. Купити дорогоцінний камінь сапфір синього к...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Зелений агат овал : ціна, фото, каталог Код товару: Е21065 Розмір: 7.99*5.85х3.1мм Огранка: овал Колір: зелений Чистота: VS Обробкп: UNHEATED Походження: Ботсвана Твердість: 7 ....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь гранат пара 5*4мм овал купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь гранат, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь гранат в Україні можна в інтернет магази...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Купити натуральний флюорит: ціна, фото Код товару: Е21729 Розмір каменя: 25х12.5х6.7мм Огранка: овал з чеканкою Колір: мультиколор Обробка: UNHEATED Походження: Бразилія .....
| Камінь: | флюорит |
| Колір каменя: | мультиколор, фіолетовий |
| Розмір каменя: | 25*12.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товар...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 22.3*14мм |
| Форма огранювання: | кабошон, овал |









































