Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Овальна огранка
Овальна огранка натурального каміння. Купити дорогоцінне каміння овальної форми. (text_page 4)

Характеристика Код товару: Е21189 Розмір каміння: 8.9*7.7*5.3мм овал Огранка: овал Колір: зелений з чорним рутилом Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Пакистан Твердість: 6  ...
| Камінь: | перидот, хризоліт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 9*7.7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний рожевий кварц класса ААА+ купить в Украине. Характеристика Код товара: Е21038 Розмір: 15.4*11.7*8.6mm. Огранка: овал Колір: рожевий кварц Чистота: VVS Обробот...
| Камінь: | рожевий кварц |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 15.4*11.7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральный камень белый кварц купить в Украине. Купить натуральный белый кварц в Украине: цена, фото, каталог камней Не знаете где купить натуральный камень белый к...
| Камінь: | кварц |
| Колір каменя: | белый |
| Розмір каменя: | 13*18мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний жовтий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е14827 Розмір каменя: 13.16*10.29*6.5mm. Огранка: овал Колір: яскравий жовто-оранжевий, з легким зеленувати...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий, оранжевий |
| Розмір каменя: | 13.1*10.3мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь рубін 12.6*10.8мм овал Сертифікат купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору малиново-червоний. Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристрасті ще й огранен в формі ...
| Камінь: | рубін, сапфір |
| Колір каменя: | червоний, малиновий |
| Розмір каменя: | 12.6*10.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товару: Е21244 Розмір: 24.1*7.6*7*5.7мм Огранка: кабошон Обробка: Unheated Походження: Сибір .....
| Камінь: | чароїт |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 24*7.6мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е22182 7.7 Карат Камінь: натуральний ларимар Розмір: 16.2*12.2*4.5мм Форма огранки: овал кабошон Колір: блакитний Країна: Домінікана .....
| Камінь: | ларимар |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 16*12мм |
| Форма огранювання: | овал, кабошон |

Аквамарин нежного голубого цвета огранка овальная купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень аквамарин, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный кам...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 13.7*11.4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товару: Е22091 7.4Ct Розмір: 21.5*9.5*5.7мм Огранка: кабошон фантазійна Обробка: Unheated Походження: Сибір .....
| Камінь: | чароїт |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 21.5*9.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

☑️Код: Е21182 ☑️Камінь: Super Seven ( Лепідокрокіт, Мелодія Кристала) ☑️Вага: 7.2Ct ☑️Розмір: 15.5*12.2*6.7мм ☑️Огранка: овал ☑️Колір: мультиколор ☑️Бразилія .....
| Камінь: | super seven, лепідокрокіт |
| Розмір каменя: | 15*12мм |
| Форма огранювання: | овал |

Чудовий натуральний синій Сапфір вагою 7.26 Карата розміром 12.24* 9.5мм овального огранювання. Колір синій насичений, з невеликою природного зональностью в забарвленні. Купити дорогоцінний камінь сапфір синьог...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 12.2*9.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний жовтий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е15120 Розмір каменя: 12.8*9.45*6.06mm. Огранка: овал Колір: яскравий жовто-оранжевий, з легким зеленуватим...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий, оранжевий |
| Розмір каменя: | 12.8*9.4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний Лондон топаз 14*10.5мм (овал) - Відео Код товару: Е15044 Розмір каменів: 13.94*10.47*6.52мм Огранювання: овал Колір: як на фото Чистота: VVS Обробка: необроблений, негрітий Походження камені...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 14*10.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Характеристика: Код товару: Е21373 Розмір каменя: 14.3*10.8*7мм. Огранка: овальна діамантова з чеканкою Колір: як на фото Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменя: Болівія Твердість:...
| Камінь: | аметрин |
| Колір каменя: | мультиколор, фіолетовий, рожевий |
| Розмір каменя: | 14.3*10.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товару: Е21227 Камінь: натуральний ларимар Розмір: 14.1*10.1*5.2мм Форма огранки: овал кабошон Колір: блакитний Країна: Домінікана .....
| Камінь: | ларимар |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | овал, кабошон |

Характеристика: Код товару: Е21831 Розмір каменя: 14*9.5*7.8мм. Огранка: овальна діамантова з чеканкою Колір: як на фото Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменя: Бразилія Твердість:...
| Камінь: | аметрин |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 14*9.5мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Бразилія |









































