Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Овальна огранка
Овальна огранка натурального каміння. Купити дорогоцінне каміння овальної форми. (text_page 5)

Натуральний рожевий кварц класса ААА+ купить в Украине. Характеристика Код товара: Е21037 Розмір: 13.9*10.8*7mm. Огранка: овал Колір: рожевий кварц Чистота: VVS Оброботка...
| Камінь: | рожевий кварц |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 14*11мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний рожевий кварц класса ААА+ купить в Украине. Характеристика Код товара: Е21036 Розмір: 13.7*11.2*7.3mm. Огранка: овал Колір: рожевий кварц Чистота: VVS Обробот...
| Камінь: | рожевий кварц |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 13.7*11.2мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь рубін 10*8.7мм овал купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристрасті ...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 10*8.7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний аметист великого розміру купити в Україні: ціна, фото Код товару: Е22084 Розмір каменю: 12.3*10.3*7.5мм Колір поліхромний фіолетовий з різними відтінками, що змінюються при різному куту світла Огр...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 12*10мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь рубін 11*9.0мм овал купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору малиново-червоний. Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристрасті ще й огранен в формі овалу. Натурал...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 11.1*9.0мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний рожевий кварц класса ААА+ купить в Украине. Характеристика Код товара: Е21016 Розмір: 13.9*10.6*6.2mm. Огранка: овал Колір: рожевий кварц Чистота: VVS Обробот...
| Камінь: | рожевий кварц |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 14*10.6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон 11*9мм купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код тов...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 11*9мм |
| Форма огранювання: | кабошон, овал |

Дорогоцінний камінь рубін 11.6*9.3мм овал купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристраст...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 11.6*9.3мм |
| Форма огранювання: | овал |

Характеристика: Код товару: Е21408 Розмір каменя: 13.8*9.9*6мм. Огранка: овальна діамантова з чеканкою Колір: змінюється при різному освітленні (як на фото) Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походженн...
| Камінь: | аметрин |
| Колір каменя: | мультиколор, фіолетовий, рожевий |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон 13*9мм купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код тов...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий, блакитний |
| Розмір каменя: | 13*9мм |
| Форма огранювання: | кабошон, овал |

☑️Код: Е21370 ☑️Розмір: 9.1*7*5.2мм ☑️Огранка: овал ☑️Обробка: Unheated (відсутня) ☑️ Мадагаскар .....
| Камінь: | андезин |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний камінь Гірський кришталь (білий кварц) з Сертифікатом купити в Україні. Гірськи́й кришта́ль — мінерал, чистий природний діоксид кремнію, безбарвний, прозорий різновид кварцу,...
| Камінь: | кварц, гірський кришталь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 26.8*20мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е130034 Размер камней: 14.8X 11Х5.7мм Огранка: овал Чистота: SI Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Мексика Твердость: 6.5 .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | желтый |

Натуральний жовтий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е14776 Розмір каменя: 10.6*8.5*6.2mm. Огранка: овал Колір: як на фото Чистота: VS1-SI Обробка: HEA...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий, оранжевий |
| Розмір каменя: | 10.6*8.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Редкий драгоценный камень Грандидьерит с сертификатом купить в Украине Код товара: Е14027 Размер камней: 11.77 x 9.68 x 6.50 MM Огранка: овал Цвет: зеленый Чистота: Transparent to translucent Обработка: U...
| Камінь: | грандидьерит |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 11.7*9.7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний темно-синій сапфір овал великого розміру майже 5 Карат купити Україна, Київ. Львів, Одеса, Ужгород, Вінниця Характеристика: Код товара: Е17143 Розмір: 12.7*8.6*4.3mm. Огранка: овал Цв...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 12.7*8.6мм |
| Форма огранювання: | овал |








































