Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Камені блакитного кольору
Камені блакитного кольору (text_page 16)

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі овала, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камі...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | синій, сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 20*14мм |
| Форма огранювання: | овал, кабошон |

Колекційний екземпляр: кристали натурального Скай Топазу, Винного Топазу та Поліхромного топазу в породі Код товару: Е21358 Вага: 1470Ct Розмір : 84*63*47мм Колір: блакитний, винний Огранування: немає По...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний, коричневий |
| Розмір каменя: | 84*63мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 18*12мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете куп...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 18*12мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Аквамарин кабошон з сертифікатом купити в Україні. Великий природний аквамарин купити в Києві з документами Характеристика Код товару: Е15103 Розмір каменя: 17.18Х12.8Х7.57mm. Огрануванн...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 17.1*12.8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Величезний Овайхі Опал без огранки 136Ct купити в Україні Не знаєте де купити натуральний камінь блакитний Овайхі опал без огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камін...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 49*37мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е14060 Размер камней: 11х17.5х7.7mm. Огранка: овал кабошон Цвет: синий Чистота: Translucent Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Танзания Твердость: 7 Натуральный танзанит купить в ...
| Камінь: | танзанит |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 11*17.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний лабрадорит 18*13мм купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі овала, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний к...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 18*13мм |
| Форма огранювання: | овал, кабошон |

Код товару: Е21345 Камінь: натуральний ларимар Розмір: 27.4*10.8*5мм Форма огранки: маркіз кабошон Колір: блакитний Країна: Домінікана .....
| Камінь: | ларимар |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 27.4*10.8мм |
| Форма огранювання: | маркіз, кабошон |

Аквамарин 12.35 Карат з райдугою кабошон купити в Україні. Про такий камінь кажуть: "Аура камінь" або "камінь чистої енергії" Характеристика Код товара: Е21234 Роз...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 16.5*13.4мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Аквамарин 12 Карат кабошон купити в Україні Характеристика Код товара: Е15053 Розмір каменя: 18Х13.4Х7.6mm. Огранування: кабошон груша Колір: (AQUA BLUE) блакитний Чистота: Tra...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 18*13.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Рідкісний чорно-блакитний турмалін (Афганістан) без огранки купити в Україні Код товару: Е21322 Розмір каменів: 15х12 х7.3мм Огранювання: без огранки Чистота: VS-SI Обробка: UNHEATED Походження камен...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор, поліхромний, чорний, блакитний |
| Розмір каменя: | 15*12мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е21204 Размер камней: 14х10х5.2мм, 14х10х5.4мм Огранка: овал кабошон Цвет: блакитний Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 7 .....
| Камінь: | халцедон |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний лабрадорит 17.6*12.6мм купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі овала, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінн...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 17.6*12.6мм |
| Форма огранювання: | овал, кабошон |

Код товару: Е21366 Ваша: 11.4Ct Камінь: натуральний ларимар Розмір: 17.9*11.7*5.3мм Форма огранки: овал кабошон Колір: блакитний Країна: Домінікана .....
| Камінь: | ларимар |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 18*11.7мм |
| Форма огранювання: | кушон, кабошон |

Велика Іранська Бірюза 11 Карат (не пресована) з Сертифікатом купити в Україні. Не знаєте де купити Персидську Бірюзу (Іранську Бірюзу), не засмучуйтеся, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в У...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 19.7*14.12мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е18037 Размер камней: 14х10х5.6мм, 14х10х4.9мм Огранка: овал кабошон Цвет: блакитний Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 7 .....
| Камінь: | халцедон |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |












































