Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Камені блакитного кольору
Камені блакитного кольору (text_page 13)

Характеристика: Код товару: Е15183 Розмір каменя: 16*12 *7mm. Огранка: немає Колір: як на фото Чистота: VS-SI Обработка: UNHEATED Походження: Непал Твердість: 6.5 .....
| Камінь: | кіаніт |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 16*12мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Камінь Аквамарин - символ чистого кохання, вірності і справедливості Характеристика: Код товара: Е17029 Розмір каменя: 10.2*8.9*5.2mm. Огранюван...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 10.2*9мм |
| Форма огранювання: | овал |

✅Код товару: Е21788 ✅Розмір: 12.2х8.3х5.4мм ✅Колір: блакитний ✅ Походження: Бразилія .....
| Камінь: | халцедон |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 12*8мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний Параїба Апатит пара 6.6мм огранка кушон: купити в Україні, ціна Код товару: Е15785 Розмір каменю: 6.6*6.6мм Колір: морської хвилі, змінюється в залежності...
| Камінь: | параїба, апатит |
| Колір каменя: | блакитний, зелений |
| Розмір каменя: | 6.6мм |
| Форма огранювання: | кушон, подуша |

Натуральний камінь бірюза (не пресована) маркіз купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет магазині ...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 14*7мм |
| Форма огранювання: | кабошон, маркіз |

Натуральні Лондон Топази пара 8*6мм овал Код товару: Е21636 Розмір каменя: 8.05*5.9*3.92мм, 8.1*6.1*3.8мм Колір: блакитний Огранування: овал Чистота: VVS Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 9.5мм триліон купити в Україні. Купити натуральний аквамарин вагою майже 3 Карата трикутної форми огранки для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 9.5мм |
| Форма огранювання: | триліон |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 12.8*7мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете ку...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 12.8*7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е12361 Размер камней 9 X 6Х4мм Огранка: овал кабошон Цвет: BLUISH PURPLE Чистота: Translucent Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Танзания Твердость: 7,0 .....
| Камінь: | танзанит |
| Колір каменя: | синий |

Код товара: Е14062 Размер камней: 9.2х6.8х4.6mm. Огранка: овал кабошон Цвет: синий Чистота: Translucent Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Танзания Твердость: 7 Натуральный танзанит купить в ...
| Камінь: | танзанит |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральна Бірюза (не пресована) 12*10мм купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет магазині T...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний, зелений |
| Розмір каменя: | 12*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральна Бірюза (не пресована) 10*8мм купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет магазині To...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний, зелений |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 19*6.7мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете ку...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 19*6.7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральна Бірюза (не пресована) 10мм купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет магазині Topg...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е12213 Размер камней: 8X6.0Х3mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: VS1 Обработка: UNHEATED Происхождение :Шри-Ланка Твердость: 7 .....
| Камінь: | кианит |
| Колір каменя: | синий |

Натуральна Бірюза (не пресована) 10*8мм купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет магазині To...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |











































