Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Камені блакитного кольору
Камені блакитного кольору (text_page 15)

Натуральный камень танзанит купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень танзанит огранки кабошон, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный ...
| Камінь: | танзанит |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 6.5*10.3мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е1168 Размер камней: 8.4 X6.1 Х 4.3 mm. Огранка: овал Цвет: как на фото Чистота: SI Обработка: HEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | голубой |

Натуральна Бірюза (не пресована) 9мм купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет магазині Topge...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 9мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е21...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 7.4*6.4мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 9.7*6.9мм купити в Україні. Купити натуральний аквамарин овальної огранки для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 9.7*6.9мм |
| Форма огранювання: | овал |

Гарна інвестиція та надзвичайний екземпляр до колекції! Код товару: Е21438 Розмір каменя: 8.8*7*4.5мм Колір: блакитний Огранування: овал Чистота: VS Походження: Бразилія Твердість: 8 За б...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 6.8мм круг Код товара: Е22099 Размер камней: 6.8*6.8*3.8 мм Огранка: кругла Чистота: VS2/2 Колір: світло-блакитний (ice) Обработка: UNHEATED Происхождение камней:...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 6.8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Рідкісний натуральний Геміморфіт з Намібії в колекцію мінералів Код товару: е21262 Вага: 198 Карат (39.7г) Розмір: 48*40*25мм Огранки: кристал без огранки Походження: Намібія .....
| Вага: | 198Ct |
| Камінь: | геміморфіт |
| Колір каменя: | блакитний, сірий, мультиколор, зелений |
| Розмір каменя: | 48*40мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товар...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 22.3*14мм |
| Форма огранювання: | кабошон, овал |

Величезний Овайхі Опал без огранки 88Ct купити в Україні Не знаєте де купити натуральний камінь блакитний Овайхі опал без огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 32*30мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Драгоценный камень необработанный кианит купить в Украине. Если Вы предпочитаете камни без огранки, тогда Вы нашли именно то что нужно! В нашем магазине Вы можете купить натуральный кианит без огранк...
| Камінь: | кианит |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 25*9мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Величезний Овайхі Опал без огранки 171Ct купити в Україні Не знаєте де купити натуральний камінь блакитний Овайхі опал без огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камін...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 52*38мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний камінь амазоніт (необроблений) купити в Україні. Не знаєте де купити Амазоніт, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Амазоніт в Україні можна в інтернет магазині Topgems. У н...
| Камінь: | амазоніт |
| Колір каменя: | зелений, блакитний |
| Розмір каменя: | 20*16мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е21205 Размер камней: 15.8х12.1х6.1мм, 15.7х12х6.2мм Огранка: груша кабошон Цвет: блакитний Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 7 ...
| Камінь: | халцедон |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 16*12мм |
| Форма огранювання: | кабошон, груша |

Натуральний камінь амазоніт (необроблений) купити в Україні. Не знаєте де купити Амазоніт, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Амазоніт в Україні можна в інтернет магазині Topgems. У н...
| Камінь: | амазоніт |
| Колір каменя: | зелений, блакитний |
| Розмір каменя: | 22.5*14мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі овала, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камі...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | синій, сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 24*13мм |
| Форма огранювання: | овал, кабошон |












































