Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Камені блакитного кольору
Камені блакитного кольору (text_page 14)

Дорогоцінний камінь Аквамарин 10*8мм купити в Україні. Купити натуральний аквамарин овальної огранки для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товару: Е15546 Розмір каменя: 10*8*4.5мм Колір: блакитний Огранування: овал Чистота: VVS Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товару: Е21502 Розмір каменя: 8*8*5.7мм Колір: блакитний Огранування: кругле Чистота: VS Обробка: HEATED Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний місячний камінь (адуляр) груша кабошон купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код това...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 10*7мм |
| Форма огранювання: | кабошон, груша |

Код товару: Е21883 Розмір каменя: 8.1*8.1*5.4мм Колір: блакитний Огранування: кругле Чистота: VS1/2 Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 13*8мм груша купити в Україні. Купити натуральний аквамарин вагою майже 2.5 Карата огранки груша для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамари...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 13*8мм |
| Форма огранювання: | груша |

Код товара: Е14059 Размер камней: 9.3х6.5х4.1mm. Огранка: овал кабошон Цвет: синий Чистота: Translucent Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Танзания Твердость: 7 Натуральный танзан...
| Камінь: | танзанит |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 9.3*6.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е21476 Розмір каменя: 8*8*5мм Колір: блакитний Огранування: кругле Чистота: VS Обробка: HEATED Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товару: Е15033 Розмір каменя: 8*8мм Колір: блакитний Огранування: кругле Чистота: VVS Обробка: HEATED Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний камінь бірюза (не пресована) кабошон купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет ма...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний, зелений |
| Розмір каменя: | 8.8мм |
| Форма огранювання: | кабошон, квадрат |

Код товара: Е12211 Размер камней: 11X7.0Х3mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: SI Обработка: UNHEATED Происхождение :Шри-Ланка Твердость: 7 .....
| Камінь: | кианит |
| Колір каменя: | синий |

Код товару: Е22060 Розмір каменя: 8*8*5.4мм Колір: блакитний Огранування: кругле Чистота: VS Обробка: HEATED Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральна Бірюза (не пресована) 10.3*8.7мм купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет магазин...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 10.3*8.7мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е21645 Розмір каменя: 9*7*4.5мм Колір: блакитний Огранування: овал Чистота: VVS Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е40035 Размер камней 2.3 X 1.8 mm. Огранка: круглая Цвет: BLUISH PURPLE Чистота: VVS – VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Танзания Твердость: 7,0 .....
| Камінь: | танзанит |
| Колір каменя: | синий |

Код товару: Е21708 Розмір каменя: 8.1*8.1*5.27мм Колір: блакитний Огранування: кругле Чистота: VS Обробка: HEATED Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | кругла |












































