Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ
Дорогоцінне каміння каталог по кольорам та формам огранювання (text_page 159)
Купити натуральне каміння в Києві. Магазин дорогоцінного каміння.
- Необролене каміння (без огранки)
- Кругла огранка
- Овальна огранка
- Огранка груша
- Огранка маркіз
- Огранка кабошон
- Огранка багет
- Огранка октагон
- Огранка трилліон
- Огранка принцесса (квадрат)
- Огранка серце
- Огранка подушка
- Огранка бриолет
- Фантазийная огранка
- Камені зеленого кольору
- Камені блакитного кольору
- Камені синього кольору
- Камені оранжевого кольору
- Камни белого цвета
- Камни серого цвета
- Камни черного цвета
- Каміння Червоного кольору
- Камни розового цвета
- Камни коричневого цвета
- Камни жёлтого цвета
- Різнокольорове каміння
- Каміння фіолетового кольору

Драгоценный камень необработанный кианит купить в Украине. Если Вы предпочитаете камни без огранки, тогда Вы нашли именно то что нужно! В нашем магазине Вы можете купить натуральный кианит без огранк...
| Камінь: | кианит |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 20*14мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Характеристика: Код товару: Е17220 Вага: 22.4Ct Розмір каміння: 28.3*18.5*6мм Ограновування: кабошон Колір: чорний із сріблястим Чистота: Opaque Обробка: UNHEATED Походження каменів: Мексика Твердіс...
| Камінь: | обсидіан |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 28*18мм |
| Форма огранювання: | кабашон |

Код товару: Е15667 Розмір каменів: 27Х17.5мм Огранювання: кабошон Колір: білий Чистота: Opaque Обробка: UNHEATED Походження каменів: Африка Твердість: 7.5 В інтернет магазині Topgems Ви маєте можливість...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 25*17.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Если Вы хотите купить натуральный Розовый кварц огранки кабошон, не переживайте, цена на него не будет высокой. Купить натуральные розовый кварцы в Украине можно в интернет магазине Topgems. У нас Вы подбе...
| Камінь: | розовый кварц |
| Колір каменя: | розовый |
| Розмір каменя: | 16*18мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Рожевий кварц без огранки 105 * 65 * 40мм купити в Україні Код товару: Е15174 Розмір каменів: 105x 65 x 40мм. Огранювання: без огранки Колір: як на фото Чистота: VS-SI Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бра...
| Камінь: | рожевий кварц |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 105*65мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Малахит без огранки: цена, фото, купить в Украине Малахит- камень, что помогает расположить к себе людей. Он добавляет очарования, раскрывает харизму человека. Хотите чтоб Вас любили? Тогда это Ваш камень. ...
| Камінь: | малахит |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 34*30мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Жеода коричневого агата: фото, ціна, купити в Україні. Бажаєте придбати ексклюзивну річ з натуральним агатом - наш ювелірний магазин TOPGEMS стане Вашим надійним помічником. Купит...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | сірий |
| Розмір каменя: | 98*55мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Жеода агата: фото, цена, купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень агат, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень жеоду агата в Украине...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | коричневый |
| Розмір каменя: | 68*57мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральный камень розовый кварц купить в Украине. Купить натуральный розовый кварц в Украине: цена, фото, каталог камней Не знаете где купить натуральный камень розовый ...
| Камінь: | розовый кварц |
| Колір каменя: | розовый |
| Розмір каменя: | 16.5*19.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний родолит гранат без огранки 20 * 10мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е14505 Розмір каменів: 20Х10Х8mm. Огранювання: немає Чистота: SI Обробка: UNHEATED Походження: Мадагаскар Т...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 20*10мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Характеристика: Код товару: Е17217 Вага: 21.2Ct Розмір каміння: 25.3*18*7.8мм Ограновування: кабошон Колір: чорний із сріблястим Чистота: Opaque Обробка: UNHEATED Походження каменів: Мексика Твердіс...
| Камінь: | обсидіан |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 25*18мм |
| Форма огранювання: | кабашон |

☑️Артикул: е21706 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 20Ct ☑️Розмір: 26.3*19*6мм ☑️Колір: чорний ☑️Огранка: кабошон ☑️ Unheated ☑️Ботсвана .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 26*19мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Код товару: Е15620 Розмір каменів: 52х43х10mm Огранювання: без огранки Колір: мультиколор О...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 52*43мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний камінь Гірський Кришталь кристал колекційний Гірськи́й кришта́ль — мінерал, чистий природний діоксид кремнію, безбарвний, прозорий різновид кварцу, одна з кристалічних модифікацій...
| Камінь: | кварц, гірський кришталь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 43*43мм |
| Форма огранювання: | кристал, без огранки |

Натуральный камень розовый кварц купить в Украине. Купить натуральный розовый кварц в Украине: цена, фото, каталог камней Не знаете где купить натуральный камень розовый ...
| Камінь: | розовый кварц |
| Колір каменя: | розовый |
| Розмір каменя: | 16*18.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е15...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 20*14мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

























.png)


.png)
.png)
.png)



































