Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ
Дорогоцінне каміння каталог по кольорам та формам огранювання (text_page 162)
Купити натуральне каміння в Києві. Магазин дорогоцінного каміння.
- Необролене каміння (без огранки)
- Кругла огранка
- Овальна огранка
- Огранка груша
- Огранка маркіз
- Огранка кабошон
- Огранка багет
- Огранка октагон
- Огранка трилліон
- Огранка принцесса (квадрат)
- Огранка серце
- Огранка подушка
- Огранка бриолет
- Фантазийная огранка
- Камені зеленого кольору
- Камені блакитного кольору
- Камені синього кольору
- Камені оранжевого кольору
- Камни белого цвета
- Камни серого цвета
- Камни черного цвета
- Каміння Червоного кольору
- Камни розового цвета
- Камни коричневого цвета
- Камни жёлтого цвета
- Різнокольорове каміння
- Каміння фіолетового кольору

Код товара: Е130048 Размер камней: 10.5X 8.3Х5.4мм Огранка: овал fancy Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7 .....
| Камінь: | лимонный кварц |
| Колір каменя: | желтый |

Код товара: Е130063 Размер камней: 12Х5.7Х4.7мм Огранка: октагон Чистота: SI Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Индия Твердость: 7.5-8 .....
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 12*6мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Необроблений камінь хризоліт (перідот) кристал без огранки купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь хризоліт без огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камі...
| Камінь: | перидот |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 9.5*6.5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е14076 Размер камя: 6*8*3мм Цвент: как на фото Огранка: овал Чистота: VS Обработка: HEATED Происхождение: Бразилия Твердость: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | розовый |
| Розмір каменя: | 6*8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний сапфір корунд без огранування купити в Україні: ціна, фото Код товара: Е21229 Розмір: 11.3*4.6*4.3мм (увага, фото збільшене, щоб можна було побачити красу мінерала). Огранування: без огранки ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 11.3*4.6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральна зелено-блакитна Бірюза (не пресована) 9мм купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтерне...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний, зелений |
| Розмір каменя: | 9мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Розкішний Болівійський Аметист 10мм Код товару: Е18084 Розмір каменю: 9.97*5.42мм Колір фіолетовий Огранювання: круг Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральна Аризонська Бірюза (не пресована) 10*8мм купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет ...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний, зелений |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Необроблений камінь хризоліт (перідот) кристал без огранки купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь хризоліт без огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камі...
| Камінь: | перидот |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10.7*6.5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний камінь спессартин гранат 9.5*5.3мм октагон купити в Україні. Спессартин гранат- камінь позитивної енергії, сил, наснаги. Оберігає від зовнішнього негативу, дарує щастя, завзяття до усіх справ, успіх. ...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | оранжевий, червоний |
| Розмір каменя: | 9.5*5.3мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Необроблений камінь хризоліт (перідот) кристал без огранки купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь хризоліт без огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камі...
| Камінь: | перидот |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 9.1*7.4мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е1160 Размер камней: 8.6 X6.6 Х 4.5 mm. Огранка: овал Цвет: как на фото Чистота: SI Обработка: HEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | голубой |

Дорогоцінний камінь рубін 6.9мм октагон купити в Україні Камінь на фото в демонстраційній оправі. Каблучка не для продажу Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насиче...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 6.9мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Код товара: Е13001 Размер камней 7.5X 5.5X 4мм Огранка: груша Цвет: фиолет. Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 7.5 .....
| Камінь: | иолит |
| Колір каменя: | фиолетовый |

Код товара: Е16002 Размер камней: 10X10X4 mm. Огранка: триллион кабошон Цвет: как на фото Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение :Балтия Твердость: 2.5 .....
| Камінь: | янтарь |
| Колір каменя: | оранжевый |
| Розмір каменя: | 10*10мм |
| Форма огранювання: | триллион |

Натуральний необроблений цитрин (мінерал) купити в Україні Код товара: Е21632 Розмір каменя: 9.7x7.5x5.4 mm Огранування: без огранки Колір: як на фото Чистота: VS2 Обробка: UNHEATED Походження...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 9.7*7.5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

























.png)


.png)
.png)
.png)





































