Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ
Дорогоцінне каміння каталог по кольорам та формам огранювання (text_page 155)
Купити натуральне каміння в Києві. Магазин дорогоцінного каміння.
- Необролене каміння (без огранки)
- Кругла огранка
- Овальна огранка
- Огранка груша
- Огранка маркіз
- Огранка кабошон
- Огранка багет
- Огранка октагон
- Огранка трилліон
- Огранка принцесса (квадрат)
- Огранка серце
- Огранка подушка
- Огранка бриолет
- Фантазийная огранка
- Камені зеленого кольору
- Камені блакитного кольору
- Камені синього кольору
- Камені оранжевого кольору
- Камни белого цвета
- Камни серого цвета
- Камни черного цвета
- Каміння Червоного кольору
- Камни розового цвета
- Камни коричневого цвета
- Камни жёлтого цвета
- Різнокольорове каміння
- Каміння фіолетового кольору

Необроблений камінь хризоліт (перідот) кристал без огранки купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь хризоліт без огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камі...
| Камінь: | перидот |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 8.8*8.8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е12755 Размер камней 2.3 X 1.8 mm. Огранка: круглая Цвет: BLUISH PURPLE Чистота: VVS – VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Танзания Твердость: 7,0 .....
| Камінь: | танзанит |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 3мм |

Код товара: Е14074 Размер камя: 8*10*4.5мм Цвент: как на фото Огранка: кабошон Чистота: translucent Обработка: UNHEATED Происхождение: Индия .....
| Камінь: | сердолик |
| Колір каменя: | оранжевый |
| Розмір каменя: | 8*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний камінь спессартин гранат 11.87*5.98мм з Сертифікатом купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь спессартін гранат, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Розмір каменя: | 12*6мм |
| Форма огранювання: | антік |

Натуральний камінь амазоніт (необроблений) купити в Україні. Не знаєте де купити Амазоніт, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Амазоніт в Україні можна в інтернет магазині Topgems. У н...
| Камінь: | амазоніт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 9.3мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь рубін 8.6*6.9мм октагон купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристра...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 8.6*6.9мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 3.05Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому м...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 11.5*8.мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е14797 Розмір каменю: 10.2*8*5мм Колір фіолетовий Огранювання: кабошон Чистота: SI Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е14006 Размер камней: 10.0 x 8.0 x 3.8 MМ. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Непал .....
| Камінь: | кианит |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 10*8мм |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 11.1*8.1мм купити в Україні. Купити натуральний аквамарин овальної огранки для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний, зелений |
| Розмір каменя: | 11*8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е1134 Размер камней: 6,1 X 6,1 X 3.8 mm 1.64Ct. Огранка: круглая (кабошон) Цвет: зеленый Чистота: TRANSLUCENT Обработка: HEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | зеленый |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 8.7мм круг купити в Україні. Купити натуральний аквамарин овальної огранки для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8.7мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Драгоценный камень халцедон кабошон купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень халцедон, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень халцед...
| Камінь: | халцедон |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 22*18мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е14...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 24*19мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Знаки Зодіаку кому просто необхідний Раухтопаз: Стрілець, Лев, Скорпіон, Терези, Козеріг Характеристика каменю: Код товару: Е15617 Вага каменю: 298 Карат Розмір каменю: 60 * 38 * 22мм Колір ...
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневый |
| Розмір каменя: | 60*38мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит октаго, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь лабр...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 26.6*18мм |
| Форма огранювання: | кабошон, овал |

























.png)


.png)
.png)
.png)





































