Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ
Дорогоцінне каміння каталог по кольорам та формам огранювання (text_page 163)
Купити натуральне каміння в Києві. Магазин дорогоцінного каміння.
- Необролене каміння (без огранки)
- Кругла огранка
- Овальна огранка
- Огранка груша
- Огранка маркіз
- Огранка кабошон
- Огранка багет
- Огранка октагон
- Огранка трилліон
- Огранка принцесса (квадрат)
- Огранка серце
- Огранка подушка
- Огранка бриолет
- Фантазийная огранка
- Камені зеленого кольору
- Камені блакитного кольору
- Камені синього кольору
- Камені оранжевого кольору
- Камни белого цвета
- Камни серого цвета
- Камни черного цвета
- Каміння Червоного кольору
- Камни розового цвета
- Камни коричневого цвета
- Камни жёлтого цвета
- Різнокольорове каміння
- Каміння фіолетового кольору

Натуральний камінь сердолік овал 10*8мм купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь сердолік огранки кабошон, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь сердолік в Україн...
| Камінь: | сердолік |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральна Бірюза (не пресована) 9мм купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет магазині Topge...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 9мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Драгоценный камень гранат (пара) купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень гранат, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень гранат...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 7.9мм квадрат купити в Україні. Купити натуральний аквамарин квадратної огранки для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 7.9мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Дорогоцінний камінь гранат (пара) купити в Україні Пара гранатів Огранка октагон: ціна, фото Характеристика Код товара: Е21025 Размер камней: 5Х7Х3 - 4.9Х7Х3.25mm. Огранка: октагон Цв...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Драгоценный камень гранат (пироп) купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень гранат, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень грана...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |
| Розмір каменя: | 7*9мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Натуральний камінь спессартин гранат 9 * 7.7мм купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь спессартин гранат, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь гранат в Україні ...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 9.2*7.7мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний камінь лимонний кварц купити в Україні. Купити натуральний лимонний кварц в Україні: ціна, фото, каталог каміння Не знаєте де купити натуральни...
| Камінь: | лимонний кварц |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 10*7.7мм |
| Форма огранювання: | подушка |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 2.65Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити ...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 11*7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний необроблений цитрин (мінерал) купити в Україні Код товара: Е15491 Розмір каменя: 17.6x9.9x4.2 mm Огранування: без огранки Колір: як на фото Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походженн...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 18*10мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е15...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий, мультиколор |
| Розмір каменя: | 9.3*7.2мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е15...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 9.0*6.9мм |
| Форма огранювання: | кабошон, без огранки |

Дорогоцінний камінь рубін 6.9мм октагон купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристрасті ...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 6.9мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Натуральный зеленый турмалин (верделит) купить в Украине Код товара: Е14415 Размер камней:10.6 X 6Х4.5мм Огранка: багет Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Нигерия Твердость: 7,5 ...
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 10.6*6мм |
| Форма огранювання: | багет |

Не знаете где купить натуральный синий Сапфир, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень сапфир в Украине можно в интернет магазине Topgems. У нас Вы подберете нужный размер и огр...
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е11113 Размер камней: 7X5 Х4.0 mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: Opaque Обработка: UNHEATED (необработанные) Происхождение камней: Могок Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | серый |

























.png)


.png)
.png)
.png)





































