Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ
Дорогоцінне каміння каталог по кольорам та формам огранювання (text_page 157)
Купити натуральне каміння в Києві. Магазин дорогоцінного каміння.
- Необролене каміння (без огранки)
- Кругла огранка
- Овальна огранка
- Огранка груша
- Огранка маркіз
- Огранка кабошон
- Огранка багет
- Огранка октагон
- Огранка трилліон
- Огранка принцесса (квадрат)
- Огранка серце
- Огранка подушка
- Огранка бриолет
- Фантазийная огранка
- Камені зеленого кольору
- Камені блакитного кольору
- Камені синього кольору
- Камені оранжевого кольору
- Камни белого цвета
- Камни серого цвета
- Камни черного цвета
- Каміння Червоного кольору
- Камни розового цвета
- Камни коричневого цвета
- Камни жёлтого цвета
- Різнокольорове каміння
- Каміння фіолетового кольору

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит октаго, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь лабр...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 27*17мм |
| Форма огранювання: | кабошон, овал |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 27.19Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натура...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 21*15мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е21710 Розмір: 33*17.5*7*5.6мм Огранка: кабошон Обробка: Unheated Походження: Сибір .....
| Камінь: | чароїт |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 33*17.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь іоліт необроблений (без огранки) купити в Україні. Іоліт - камінь, що допомагає знайти вихід із складних життєвих ситуацій Іоліт - особливо необхідний тим у кого багато боргів. Камінь...
| Камінь: | іоліт |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 20*14мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит овал, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь лабрад...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 24.5*18.3мм |
| Форма огранювання: | кабошон, овал |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код т...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 24*16мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Камень агат купить в Киеве. Не знаете где купить натуральный камень агат, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень агат в Украине можно в интернет...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | белый |
| Розмір каменя: | 25*15мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі летючої миші, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінн...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 23*16мм |
| Форма огранювання: | октагон, кабошон |

Дорогоцінний камінь іоліт необроблений (рідкісного кольору) купити в Україні. Іоліт - камінь, що допомагає знайти вихід із складних життєвих ситуацій Іоліт - особливо необхідний тим у кого багато боргів....
| Камінь: | іоліт |
| Колір каменя: | фіолетово-жовтий |
| Розмір каменя: | 24*14мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Характеристика: Код товару: Е17021 Розмір каменів: 20Х15mm. Огранювання: овал кабошон Колір: зелений Чистота: Opaque Обробка: UNHEATED Походження каменів: Китай Твердість: 6.5 .....
| Камінь: | нефрит |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 20*15мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Малахіт кристал без огранки: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код тов...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 24*20мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е14014 Размер камней: 24 x 12 x 11 mm Огранка: нет Цвет: как на фото Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |

Дорогоцінний камінь чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е17072 Розмір каміння: 17.6X13мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження камінн...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 17.6*13мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е18...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 33*14мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код т...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 25*16мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний Смарагд кристал без огранки вагою 24.6Ct в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбіі. Відсутні сліди будь-якої обробки каменя. Характеристик...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 22*14мм |
| Форма огранювання: | без огранки |
| Країна: | Замбія |

























.png)


.png)
.png)
.png)





































