Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ
Дорогоцінне каміння каталог по кольорам та формам огранювання (text_page 156)
Купити натуральне каміння в Києві. Магазин дорогоцінного каміння.
- Необролене каміння (без огранки)
- Кругла огранка
- Овальна огранка
- Огранка груша
- Огранка маркіз
- Огранка кабошон
- Огранка багет
- Огранка октагон
- Огранка трилліон
- Огранка принцесса (квадрат)
- Огранка серце
- Огранка подушка
- Огранка бриолет
- Фантазийная огранка
- Камені зеленого кольору
- Камені блакитного кольору
- Камені синього кольору
- Камені оранжевого кольору
- Камни белого цвета
- Камни серого цвета
- Камни черного цвета
- Каміння Червоного кольору
- Камни розового цвета
- Камни коричневого цвета
- Камни жёлтого цвета
- Різнокольорове каміння
- Каміння фіолетового кольору

Моховий Агат овал кабошон купити недорого Характеристика Камінь просверлен - готовий кулон Код товара: Е21297 Размер камней: 40Х27Х3.2mm. Огранка: кабошон Цвет: мультиколор Чистота: Translucent ...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 40*27мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Малахіт кабошон овал: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код товару: Е1...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 28*18мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е14...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 23*16мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Рожевий кварц без огранки 66*25*28мм купити в Україні Код товару: Е15176 Розмір каменів: 66x 25 x 28мм. Огранювання: без огранки Колір: як на фото Чистота: VS1-SI2 Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бр...
| Камінь: | рожевий кварц |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 66*28мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товар...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий, мультиколор |
| Розмір каменя: | 26.7*17мм |
| Форма огранювання: | кабошон, овал |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товар...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 22.5*18.4мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Кружевной агат купить в Киеве. Не знаете где купить натуральный камень кружевной агат, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень кружевной агат в Украин...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | бордовый |
| Розмір каменя: | 33*20мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е13168 Размер камней: 19.2 X 17.4 X 10.3 mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: TRANSLUCENT Обработка:UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 6.5 .....
| Камінь: | пренит |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 19*17мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е14...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 26*17мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Знаки Зодіаку кому просто необхідний Раухтопаз: Стрілець, Лев, Скорпіон, Терези, Козеріг Характеристика каменю: Код товару: Е15173 Вага каменю: 276.5 Карат Розмір каменю: 52 * 44 * 22мм Колір каменю: корич...
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневый |
| Розмір каменя: | 55*44мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код т...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 25*19мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний родохрозит 20 * 19мм купити в Україні: вартість, фото Родохрозит - камінь, що принесе кохання, романтику, гармонію. Родохрозит - талісман сімейного щастя. Код товару: Е15137 Розмір каме...
| Камінь: | родохрозит |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 20*19мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Крупний Аквамарин для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натуральний аква...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 30*12мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е14068 Размер камней: 18.0 X 18.0 X 15.7 mm. Огранка: круглая (чеканка) Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7 .....
| Камінь: | лимонный кварц |
| Колір каменя: | желтый |
| Розмір каменя: | 18мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 27.55Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натура...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 27*14мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Великий інвестиційний натуральний Аметрин вагою 27.4Карата. Вартість аметрина 16$/карат. Характеристика: Код товару: Е15385 Розмір каменя: 27*18*11мм. Огранка: груша Колір: як на фото Чисто...
| Камінь: | аметрин |
| Колір каменя: | мультиколор, фіолетовий, жовтий |
| Розмір каменя: | 27*18мм |
| Форма огранювання: | груша |

























.png)


.png)
.png)
.png)




































