Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Каміння за Алфавітом
Дорогоцінні Камені каталог від А до Я: підібрати камінь за абеткою. Каміння за алфавітом (text_page 15)
Мінерали та Дорогоцінне каміння в Алфавітному порядку. Вибрати камінь за початковою буквою назви

Код товара: Е130060 Размер камней: 7.0Х5.0Х3.7мм Огранка: овал Чистота: SI Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Индия Твердость: 7.5-8 Разновиднос...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Ціна вказана за пару Код товару: Е21891 Розмір каменю: 5.2*4*2.8мм, 5.17*4*2.8ми Колір фіолетовий Огранювання: овал Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товару: Е21302 0.78Ct Розмір каменю: 6.3*6.3*3.6мм Колір фіолетовий Огранювання: круг Чистота: VS (невеликий дефект з тильного боку каменя - див.фото) Обробка: UNHEATED Походження: Болівія ...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 6.3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 5.8мм Код товара: Е18117 Размер камней: 5.8 мм Огранка: кругла Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилія Твердость: 7.5-8 .....
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 5.8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний Параїба Апатит 5.1мм: купити в Україні, ціна Код товару: Е21275 Камінь: Параїба Апатит Розмір каменю: 5.1*4.9*3.5мм Колір: ocean blue Ограновування: круг Чистота: VS По...
| Камінь: | параїба, апатит |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 5.1мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Драгоценный камень аквамарин купить в Украине Код товара: Е14363 Размер камней: 6.1 X 6.1 X 3.8 mm Огранка: круглая конкав Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Са...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 6.1мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Натуральний Параїба Апатит 4.8мм: купити в Україні, ціна Код товару: Е21277 Камінь: Параїба Апатит Розмір каменю: 4.8*4.7*3.0мм Колір: ocean breeze Ограновування: круг Чистота: VS ...
| Камінь: | параїба, апатит |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 4.8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товару: Е21832 Розмір каменю: 6*4*2.58мм Колір фіолетовий Огранювання: овал Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Аквамарин пара 3.2мм купити в Україні: ціна, фото, каталог каміння Цена вказана за пару Код товара: Е14932 Розмір каміння: 3.2 X 2.4mm Огранка: кругла Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походж...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 3.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товара: Е40031 Размер камней: 5 X 5Х3.7 mm. Огранка: круглая Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 7,0 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Ціна указана за пару Код товара: Е17268 Размер камней: 3.5 X 2.2 - 3.6 X 2.6 mm Огранка: круглый Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Санта Мария Твердость: 7.5-8 .....
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний, білий |
| Розмір каменя: | 3.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Характеристика Код товару: Е21952 Розмір каменя: 8Х4Х2mm..46 Огранка: маркіз Колір: світлий зелено-блакитний Чистота: translucent Обробка: UNHEATED Походження: Бразилія Твердість: 8 &...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний, зелений |
| Розмір каменя: | 8*4мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 4.3мм Код товара: Е22051 Размер камней: 4.3*4.3*2.9 мм Огранка: кругла Чистота: VS1 ( невеличкі внутрішні включення і мікро тріщини) Обработка: UNHEATED Происх...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний, білий |
| Розмір каменя: | 4.3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Александрит - мінерал хризоберилл, для якого характерна незвичайна властивість: ефект зміни кольору. Це один з найбільш рідкісних та дорогоих мінералів. Александри...
| Камінь: | александрит |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4*3мм |
| Форма огранювання: | овал |

Драгоценный камень аквамарин купить в Украине Цена указана за 1шт Код товара: Е14338 Размер камней: 5.1 X 3.1 X 2.2 mm Огранка: овал Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Санта Мари...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 5.1*3.1мм |
| Форма огранювання: | овал |

Александрит - мінерал хризоберилл, для якого характерна незвичайна властивість: ефект зміни кольору. Це один з найбільш рідкісних та дорогоих мінералів. Александри...
| Камінь: | александрит |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 3.6*2.8мм |
| Форма огранювання: | овал |









































