Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Каміння за Алфавітом
Дорогоцінні Камені каталог від А до Я: підібрати камінь за абеткою. Каміння за алфавітом (text_page 17)
Мінерали та Дорогоцінне каміння в Алфавітному порядку. Вибрати камінь за початковою буквою назви

Дорогоцінний камінь Аквамарин 18*12мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете куп...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 18*12мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Великий натуральний аметист груша. Гідний камінь для інвестицій! Код товару: Е15879 Розмір каменю: 15.9*11*9.5мм Колір фіолетовий з ефекто...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 16*12мм |
| Форма огранювання: | груша |

Колекційний аметист 9.35Ct Rose De France купити в Україні: ціна, фото. Характеристика: Артикул: Е15862 Розмір каменів: 12.94*12.8*7.97mm. Огранювання: октагон Колір:...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 13мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Не знаете где купить редкий натуральный Аметрин, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить натуральный аметрин в Украине можно в интернет магазине Topgems. У нас Вы подберете нужный размер и ог...
| Камінь: | аметрин |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 16*9мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Пара аметистів 10мм кушон (подушка) Код товару: Е18025 Розмір каменю: 10.3*10.3*6.8мм, 10.2*10.2*6.4мм Колір фіолетовий Огранювання: кушон Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Боліві...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Не знаете где купить редкий натуральный Аметрин, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить натуральный аметрин в Украине можно в интернет магазине Topgems. У нас Вы подберете нужный размер и ог...
| Камінь: | аметрин |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 13*11мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товару: Е15395 Вага: 8.17Ct Розмір : 14X 10 X 8 mm. Огранування: кушон (подушка з чеканкою) Колір: зелений Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменя: Бр...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | подушка, кушон |

Моховий Агат овал кабошон купити недорого Характеристика Камінь просверлен - готовий кулон Код товара: Е21298 Размер камней: 50Х40Х4.7ми Огранка: кабошон Цвет: мультиколор Чистота: Translucent ...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 50*40мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 75.6Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натурал...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 30*25мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Пара аметистів 10мм круглої форми Код товару: Е15759 Розмір каменю: 10мм Колір фіолетовий Огранювання: круг Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний блакитний апатит без огранування купити в Україні. Апатит - камінь гармонії з собою та навколишнім світом. Апатит дарує впевненість, комунікабільність. Ідеальний талісман для скромних, невпевнених у...
| Камінь: | апатит |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 14*9мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е13134 Размер камней: 20Х8Х8 mm. Огранка: нет Чистота: IF Обработка: UNHEATED Происхождение: Бразилия Твердость: 7.0 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 20*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний аметист з Болівії 14*11мм купити Україна Київ Код товару: Е17258 Розмір каменю: 14*11.7*6.4мм Колір фіолетовий Огранювання: октагон Чистота: VS Обробка: UNHE...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий, поліхромний |
| Розмір каменя: | 14*11мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Драгоценный камень необработанный аквамарин купить в Украине. Если Вы предпочитаете камни без огранки, тогда Вы нашли именно то что нужно! В нашем магазине Вы можете купить натуральный аквамарин ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 17*11мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь аметист 7.67Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям круглої огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натуральний...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 13.4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товара: Е14084 Размер камя: 10.6*11.7*8.8мм Цвет: фиолетовый Огранка: кабошон Чистота: Translucent Обработка: UNHEATED Происхождение: Бразилия Твердость: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 11*12мм |
| Форма огранювання: | кабошон |









































