Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Каміння за Алфавітом
Дорогоцінні Камені каталог від А до Я: підібрати камінь за абеткою. Каміння за алфавітом (text_page 10)
Мінерали та Дорогоцінне каміння в Алфавітному порядку. Вибрати камінь за початковою буквою назви

Натуральний Параїба Апатит пара 6.6мм огранка кушон: купити в Україні, ціна Код товару: Е15785 Розмір каменю: 6.6*6.6мм Колір: морської хвилі, змінюється в залежності...
| Камінь: | параїба, апатит |
| Колір каменя: | блакитний, зелений |
| Розмір каменя: | 6.6мм |
| Форма огранювання: | кушон, подуша |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 9.5мм триліон купити в Україні. Купити натуральний аквамарин вагою майже 3 Карата трикутної форми огранки для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 9.5мм |
| Форма огранювання: | триліон |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 12.8*7мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете ку...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 12.8*7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний аметист з Нігерії купити Україна Київ Код товару: Е18076 Розмір каменю: 10*8*5.8мм Колір фіолетовий Огранювання: овал Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Нігерія Твердіст...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний аметист 10мм квітка купити в Україні Код товару: Е14832 Розмір каменя: 10.2*8.8мм Огранування: квітка Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Урагвай Тверді...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | фантазійна, квітка |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 19*6.7мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете ку...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 19*6.7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 10*8мм купити в Україні. Купити натуральний аквамарин овальної огранки для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 2.4Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити н...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 10.4*7.4мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 13*8мм груша купити в Україні. Купити натуральний аквамарин вагою майже 2.5 Карата огранки груша для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамари...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 13*8мм |
| Форма огранювання: | груша |

Артикул: Е21547 Вага: 2.37Карат Розмір: 7.1*7.1*3.6мм, 7.1*7.1*3.4мм Колір: світло-зелений Бразилія Unheated .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 7мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товару: Е14768 Розмір каменю: 9*9*5мм Колір фіолетовий Огранювання: восьмикутник Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 9*9мм |
| Форма огранювання: | восьмикутник, фантазійна |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 9.7*6.9мм купити в Україні. Купити натуральний аквамарин овальної огранки для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 9.7*6.9мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 6.8мм круг Код товара: Е22099 Размер камней: 6.8*6.8*3.8 мм Огранка: кругла Чистота: VS2/2 Колір: світло-блакитний (ice) Обработка: UNHEATED Происхождение камней:...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 6.8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Зелений агат овал : ціна, фото, каталог Код товару: Е21065 Розмір: 7.99*5.85х3.1мм Огранка: овал Колір: зелений Чистота: VS Обробкп: UNHEATED Походження: Ботсвана Твердість: 7 ....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь необроблений зелений аметист 19.45Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У наш...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 21*16мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Жеода фіолетового агата: фото, ціна, купити в Україні. Бажаєте придбати ексклюзивну річ з натуральним агатом - наш ювелірний магазин TOPGEMS стане Вашим надійним помічником. Купит...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 60*55мм |
| Форма огранювання: | без огранки |










































