Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Каміння за Алфавітом
Дорогоцінні Камені каталог від А до Я: підібрати камінь за абеткою. Каміння за алфавітом (text_page 13)
Мінерали та Дорогоцінне каміння в Алфавітному порядку. Вибрати камінь за початковою буквою назви

Натуральний Параїба Апатит 7*6мм огранювання октагон: купити в Україні, ціна Каблучка на фото демонстраційна (не продається) Код товару: Е18999 Розмір каменю: 7*6мм Колір: мор...
| Камінь: | параїба, апатит |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 7*6мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Аквамарин насыщенного голубого цвета огранка полушка (кушон) купить в Украине. + сертификат Не знаете где купить натуральный камень аквамарин, не переживайте,Мы Вам поможем! ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 8*7мм |
| Форма огранювання: | подушка |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 9*7мм купити в Україні. Купити натуральний аквамарин овальної огранки для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 11*5.5мм для талісману або лікування купити в Україні. Камінь Аквамарин - символ чистого кохання, вірності і справедливості Хара...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 19*6.7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний Параїба Апатит 7.45*4.95мм огранювання октагон: купити в Україні, ціна Каблучка на фото демонстраційна (не продається) Код товару: Е17115 Розмір каме...
| Камінь: | параїба, апатит |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 7.5*5мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Натуральный камень аквамарин купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень аквамарин в форме капли, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень&nbs...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 9*6 |
| Форма огранювання: | груша |

Дорогоцінний камінь Аквамарин овал 8.1*6.2мм купити в Україні. Купити натуральний аквамарин овальної огранки для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8.1*6.2мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 7мм квадрат купити в Україні. Купити натуральний аквамарин квадратної огранки для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 7мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Натуральний Параїба Апатит 8.5*5.3мм огранювання кушон октагон: купити в Україні, ціна Код товару: Е15780 Розмір каменю: 8.5*5.3мм Колір: морської хвилі, змінюється в...
| Камінь: | параїба, апатит |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8.5*5.3мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Натуральний Параїба Апатит 6.6мм огранювання трильйон: купити в Україні, ціна Код товару: Е15958 Розмір каменю: 6.6*6.6*4.7мм Колір: морської хвилі, змінюється в залежності від освітле...
| Камінь: | параїба, апатит |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 6.6мм |
| Форма огранювання: | трилліон |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 8.8*7мм купити в Україні. Купити натуральний аквамарин овальної огранки для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8.8*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний Параїба Апатит 7.8*6.7мм огранювання кушон октагон: купити в Україні, ціна Код товару: Е15959 Розмір каменю: 7.8*6.7*4.1мм Колір: морської хвилі, змінюється в залежності ві...
| Камінь: | параїба, апатит |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 7.8*6.7мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Натуральний Параїба Апатит 7*5мм огранювання кушон октагон: купити в Україні, ціна Код товару: Е22087 Розмір каменю: 6.88*5.44*4.4мм Колір: морської хвилі, змінюється в залежності від освітлення...
| Камінь: | параїба, апатит |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 6.8*5.4мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Натуральний Параїба Апатит 7.35*5.9мм огранювання кушон октагон: купити в Україні, ціна Код товару: Е15957 Розмір каменю: 7.35*5.9мм Колір: морської хвилі, змінюється...
| Камінь: | параїба, апатит |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 7.35*5.9мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 13*4мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купи...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 13*4мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 5.8мм Код товара: Е18117 Размер камней: 8*6.1*3.8 мм Огранка: кушон (подушка) Чистота: VS2/SI Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилія Твердость: 7...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |










































