Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Каміння за Алфавітом
Дорогоцінні Камені каталог від А до Я: підібрати камінь за абеткою. Каміння за алфавітом (text_page 19)
Мінерали та Дорогоцінне каміння в Алфавітному порядку. Вибрати камінь за початковою буквою назви

Дорогоцінний камінь Аквамарин 12*10мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете куп...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 12*10мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е14073 Размер камней: 9.6 X 12.9 X 9 mm. Огранка: овал Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Боливия Твердость: 7 .....
| Камінь: | аметрин |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 10*13мм |
| Форма огранювання: | овал |

Характеристика: Код товару: Е15713 Розмір каменя: 15*9.5мм. Огранка: овальна діамантова з чеканкою Колір: як на фото Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменя: Болівія Т...
| Камінь: | аметрин |
| Колір каменя: | мультиколор, фіолетовий, рожевий |
| Розмір каменя: | 15*9.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Драгоценный камень необработанный аметист купить в Украине. Если Вы предпочитаете камни без огранки, тогда Вы нашли именно то что нужно! В нашем магазине Вы можете купить натуральный аметист без огранки р...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 11*10мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Не знаете где купить редкий натуральный Аметрин, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить натуральный аметрин в Украине можно в интернет магазине Topgems. У нас Вы подберете нужный размер и ог...
| Камінь: | аметрин |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 10.5*9мм |
| Форма огранювання: | багет |

Необработанный камень аквамарин купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень аквамарин без огранки, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный каме...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 15*10мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Характеристика: Код товару: Е15804 Розмір каменя: 12*12.8мм. Огранка: антік Колір: як на фото Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменя: Болівія Твердість: ...
| Камінь: | аметрин |
| Колір каменя: | мультиколор, фіолетовий, жовтий |
| Розмір каменя: | 12.8*12мм |
| Форма огранювання: | антик, античная |

Характеристика: Код товару: Е15382 Розмір каменя: 12*10*6.2мм. Огранка: октагон Колір: як на фото Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменя: Болівія Твердість: 7.5 .....
| Камінь: | аметрин |
| Колір каменя: | мультиколор, фіолетовий, жовтий |
| Розмір каменя: | 12*10мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Код товара: Е13403 Вес: 6.07Ct Размер : 12.0 X 9.8 X 7.5 mm. Огранка: подушка Цвет: зеленый Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 7,0 &n...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 12*10мм |
| Форма огранювання: | подушка |

Характеристика: Код товару: Е15418 Розмір каменя: 11.7мм. Огранка: кругла діамантова з чеканкою Колір: як на фото Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменя: Болівія Твердість...
| Камінь: | аметрин |
| Колір каменя: | мультиколор, фіолетовий, рожевий |
| Розмір каменя: | 11.7мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Код товару: Е21455 Вага: 6.05 карат Розмір каменю: 14*10*6мм Колір фіолетовий Огранювання: кабошон Чистота: VS-2 Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

☑️Артикул: е21781 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 57Ct ☑️Розмір: 38.7*26.4*7.4мм ☑️Колір: чорний ☑️Огранка: кабошон ☑️ Unheated ☑️Ботсвана .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 39*26мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 55Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натуральн...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 33*19мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Драгоценный камень необработанный аметист купить в Украине. Если Вы предпочитаете камни без огранки, тогда Вы нашли именно то что нужно! В нашем магазине Вы можете купить натуральный аметист без огранки р...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 25*21мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Драгоценный камень необработанный аквамарин купить в Украине. Если Вы предпочитаете камни без огранки, тогда Вы нашли именно то что нужно! В нашем магазине Вы можете купить натуральный аквамарин ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 13*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 15*11мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете куп...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 15*11мм |
| Форма огранювання: | без огранки |









































