Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > до 10 тис.грн
Дорогоцінне каміння купити недорого до 10000 грн Київ. Натуральне каміння ціна до 10 тис.грн в Києві (text_page 68)
Купити натуральний камінь вартістю до 10000 грн Україна Київ. Нове надходження

Натуральний сапфір корунд без огранування купити в Україні: ціна, фото Код товара: Е21232 Розмір: 10.5*4.3*4.3мм (увага, фото збільшене, щоб можна було побачити красу мінерала). Огранування: без огранки ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 10.5*4.3мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е22089 Розмір: 36*18*6мм Огранка: кабошон Обробка: Unheated Походження: Сибір .....
| Камінь: | чароїт |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 36*18мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний родохрозит 26*22мм купити в Україні: вартість, фото Родохрозит - камінь, що приносить кохання, романтику, гармонію. Родохрозит - талісман сімейного щастя. Код товару: Е15138 Розмір...
| Камінь: | родохрозит |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 26*22мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е21460 Вага: 30.8Ct Розмір: 40*21*4.5мм Огранка: кабошон Походження: Індонезія .....
| Камінь: | яшма |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 40*21мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Драгоценный камень зеленый турмалин (верделит) без огранки купить в Украине Код товара: Е14518 Размер камней:10X5Х4мм Огранка: без огранки Чистота: VS-SI Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Нигерия ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10*5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е21300 Розмір каменю: 10.6*8.5*4.9мм Колір фіолетовий Огранювання: кабошон Чистота: VS-2 Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 10.6*8.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний цитрин пара серце купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Код товару: Е15883 Розмір каменів: 7.7*7.54мм, 7.6*7.53мм Огранювання: серце Колір жовтий ...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 7.7мм |
| Форма огранювання: | серце |

Код товару: Е21710 Розмір: 33*17.5*7*5.6мм Огранка: кабошон Обробка: Unheated Походження: Сибір .....
| Камінь: | чароїт |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 33*17.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код т...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 25*16мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 23.65Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натура...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 23*16мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 9.2*8.3мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете к...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 9.1*8.3мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний камінь сердолік овал 10*8мм купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь сердолік огранки кабошон, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь сердолік в Україн...
| Камінь: | сердолік |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральна Бірюза (не пресована) 9мм купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет магазині Topge...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 9мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний камінь Гірський кришталь (білий кварц) без огранки: купити в Україні, ціна Херкімерський Алмаз ( Діамант Гекмайєра) - унікальні кристали гірського кришталю високої ювелірної чистоти та блиску, що робить їх...
| Камінь: | херкімерський алмаз, кварц, гірський кришталь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 11.4*6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний камінь сердолік овал 9.9*7.9мм купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь сердолік огранки кабошон, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь сердолік в Укр...
| Камінь: | сердолік |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний піроп гранат без огранки 9*6.5мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е21619 Розмір каменя: 9Х6.5Х4mm. Огранювання: немає Чистота: VS1/2 (фото зроблено при яскравому світлі) О...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 9*6.5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |









































