Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > до 10 тис.грн
Дорогоцінне каміння купити недорого до 10000 грн Київ. Натуральне каміння ціна до 10 тис.грн в Києві (text_page 69)
Купити натуральний камінь вартістю до 10000 грн Україна Київ. Нове надходження

Натуральний камінь Гірський кришталь (білий кварц) без огранки: купити в Україні, ціна Херкімерський Алмаз ( Діамант Гекмайєра) - унікальні кристали гірського кришталю високої ювелірної чистоти та блиску, що робить їх...
| Камінь: | херкімерський алмаз, кварц, гірський кришталь |
| Колір каменя: | білий, сірий |
| Розмір каменя: | 11.3*6.2мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натуральний аметист...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 17.3*14.7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е22092 11.7Ct Розмір: 33.4*10.5*4.7мм Огранка: кабошон фантазійна Обробка: Unheated Походження: Сибір .....
| Камінь: | чароїт |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 33.4*1.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е21242 Розмір: 24.6*10.9*7/5.6мм Огранка: кабошон Обробка: Unheated Походження: Сибір .....
| Камінь: | чароїт |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 25*11мм |
| Форма огранювання: | кабошон, овал |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е21...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 8.5*7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь рожевий турмалін октагон купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е15806 Розмір каміння: 9.5*5мм Огранювання: октагон Чистота: VS Обробка: UNHEATED...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 9.5*5мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Код товару: Е21709 Розмір каменя: 5.5*5.5*3.1-3.5мм Колір: блакитний Огранування: серце Чистота: VVS Обробка: HEATED Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 5.5мм |
| Форма огранювання: | серце |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 8*6мм купити в Україні. Купити натуральний аквамарин овальної огранки для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь рожевий турмалін (рубелліт) 5мм квадрат купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е17109 Розмір каміння: 5мм Огранювання: квадрат, принцесса Чистота: VS2 Обробка: UNHEATED ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий, малиновий |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Рубелліт - Рожевий Турмалін овал купити в Україні Камінь турмалін - єдиний мінерал, який випромінює вітамін, інфрачервоні промені і негативні іони, що в комплексі оздоровлює людини. Камінь тур...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 7.1*5.8мм |
| Форма огранювання: | груша |

Рубелліт - Рожевий Турмалін овал купити в Україні Камінь турмалін - єдиний мінерал, який випромінює вітамін, інфрачервоні промені і негативні іони, що в комплексі оздоровлює людини. Камінь турмалін - камінь, потужн...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 7.1*5.2мм |
| Форма огранювання: | груша |

Рубелліт - Рожевий Турмалін овал купити в Україні Камінь турмалін - єдиний мінерал, який випромінює вітамін, інфрачервоні промені і негативні іони, що в комплексі оздоровлює людини. Камінь турмалін - камінь, потужн...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 6.1*5.1мм |
| Форма огранювання: | овал |

Купити дорогоцінний камінь опал 6мм круг в Україні Натуральний райдужний опал огранювання кабошон з яскравими жовтими, зеленими, червоними відтінками Код товару: Е18064 Розмір каменя: 6X 6Х 3...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор, білий |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кругла, кабошон |
| Країна: | Австралія |

Пара синіх Цейлонських сапфірів 3.2мм грушакупити в Україні Характеристика: Код товару: Е21188 Розмір каменя: 3.2мм Огранка: круг Колір: синій Чистота: VS1 Походження каменя: Цейло...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 3.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Шрі-Ланка, Цейлон |

Купити дорогоцінний камінь Рубін 3мм в Україні (Київ, Львів, Харків, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Запоріжжя) Код товару: Е21293 Размір каменя: 2.98-3.02 mm Огранування: кругле Колір: як н...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Купити дорогоцінний камінь Рубін 3мм в Україні (Київ, Львів, Харків, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Запоріжжя) Код товару: Е21185 Размір каменя: 3 mm Огранування: кругле Колір: як на фото ...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |









































