Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ (каталог)
Купити Натуральне каміння Topgems гарантовано природного походження (сертифікати) Україна, Київ: смарагди, рубіни, сапфіри, опали, аквамарин, танзаніт... (text_page 80)
Дорогоцінне та напівдорогоцінне Каміння купити Україна магазин: калібровані вставки для ювелірних виробів купити в Києві, Одессі, Львові
- Камені з Сертифікатами
- Інвестиційне каміння
- Лоти каменів
- Парне дорогоцінне каміння
- Поодиноке каміння
- Необроблене каміння
- SUPER SEVEN
- Іоліт
- Агат
- Аквамарин
- Амазоніт
- Аметист
- Аметрин
- Аніоліт (Рубін в цоізиті)
- Андезин ✓
- Апатит ✓
- Бірюза ✓
- Берилл ✓
- Гірський Кришталь
- Геліотроп
- Геміморфіт
- Глаз Шивы
- Гранат
- Гранат МАЛИ
- Грандідьєрит ✓
- Діаманти (кольорові)
- Діаспор (Султаніт) ✓
- Кіаніт ✓
- Кварц
- Коралл
- Корнєрупін
- Кунцит ✓
- Лабрадорит (лабрадор)
- Лазурит
- Ларимар
- Лимонный кварц
- Містик кварц
- Місячний камінь
- Малахіт
- Мерлініт
- Молдавіт (тектит)
- Морганіт
- Мукаїт
- Нефрит
- Обсидіан
- Олександрит (Хризоберил) ✓
- Онікс
- Опал ✓
- Ортоцерас
- Пірит
- Параїба ✓
- Перидот (Хризоліт)
- Перламутр
- Петерсит
- Преніт
- Раухтопаз ✓
- Родохрозит
- Рожевий кварц
- Рубін ✓
- Рутиловий кварц ✓
- Сапфір
- Серафініт
- Сердолік
- Серпентин
- Силліманіт
- Смарагд ✓
- Содаліт
- Сфалерит
- Танзаніт ✓
- Тигрове око
- Титаніт (Сфен)
- Топаз
- Турмалін ✓
- Флюорит ✓
- Халцедон
- Хризопраз
- Хромдіопсид ✓
- Цаворит
- Циркон
- Цитрин ✓
- Цоізит
- Чароїт
- Шпінель
- Янтар
- Яшма
- Кабошони

Дорогоцінний камінь Аквамарин 9*7мм купити в Україні. Купити натуральний аквамарин овальної огранки для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Морганіт - родич аквамарину чи смарагда, з сім'ї бериллів, з характерним рожевим відтінком. В камені присутні внутрішні нерівності, включення газоподібного, флюїдного характеру, а також рідин. Це тільки підкреслює пр...
| Камінь: | морганіт |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е14225 Размер камней: 9.5x 7.3x 3.90 MM Огранка: груша Цвет: зеленый Чистота: SI1 Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 7.5 ГРАНДИДЬЕРИТ - Редкий ценный минерал с ...
| Камінь: | грандидьерит |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 7.3*9.5мм |
| Форма огранювання: | груша |

Дорогоцінний камінь зелений турмалін (верделіт) серце 8мм купити в Україні Код товару: Е15593 Розмір каменів: 8Х 8 Х6.8мм Огранювання: серце Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження ка...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | серце |

Натуральний онікс пара купить в Украине Код товара: Е21198 Размер камней: 5.2X5.2X3.2mm. Огранка: круг Цвет: как на фото Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение : Африка Твердость: 7.5 .....
| Камінь: | онікс |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 5.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний цитрин пара купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Код товару: Е15695 Розмір каменів: 6мм Огранювання: круг Колір жовтий Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походже...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Сіро-коричневий крупний Діамант 1.5Ct (6.8мм) з Сертифікатом купити в Україні: вартість, фото, ціна Код товару: Е15359 Розмір каменю: 6.8*6.8*5.2мм Огранювання: кругле Колір: сіро-кори...
| Камінь: | діамант |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 6.8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний камінь Сфен (інша назва титаніт) - мінерал зеленого кольору, з характерним золотистим відтінком. Сфен став нещодавно використовуватися в ювелірній справі. Це досить рідкісний і цінний камінь. Прикраси з ...
| Камінь: | сфен |
| Колір каменя: | салатовий |
| Розмір каменя: | 8.5*5.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь Шпінель Teal Blue купити в Україні: ціна, фото, каталог. Розкішний колекційний камінь! Ідеальний камінь для ДОРОГОЇ ЧОЛОВІЧОЇ ПРИКРАСИ! &nb...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 7.4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь рубін 6мм круг купити в Україні Натуральний рубін вагою 1.57 Карата діаметром 6.0мм купити в Києві. Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насиче...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь рубін 6.9мм круг купити в Україні Натуральний рубін вагою 1.57 Карата діаметром 6.9мм купити в Києві. Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (наси...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 6.9мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний місячний камінь (адуляр) 7мм круг кабошон високої якості прозорості купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. ...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 7мм |
| Форма огранювання: | кабошон, кругла |

Натуральный камень Кианит купить в Украине. Купить натуральный кианит в Украине: цена, фото, каталог камней Не знаете где купить натуральный камень кианит огранки овал, не пережива...
| Камінь: | кианит |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 6*8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний родолит гранат без огранки 7.3*6.1мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е21979 Розмір каменів: 7.3*6.1*4.6mm. Огранювання: немає Чистота: VS1 (фото зроблено при яскравому світ...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 7.3*6.1мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 11*5.5мм для талісману або лікування купити в Україні. Камінь Аквамарин - символ чистого кохання, вірності і справедливості Хара...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 19*6.7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Характеристика Код товару: Е15209 Розмір каменів: 7Х5мм Огранювання: груша Колір червоний Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Африки Твердість: 7 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | груша |



















-loty.jpg)

-odin.jpg)






































































.png)

































