Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ (каталог)
Купити Натуральне каміння Topgems гарантовано природного походження (сертифікати) Україна, Київ: смарагди, рубіни, сапфіри, опали, аквамарин, танзаніт... (text_page 76)
Дорогоцінне та напівдорогоцінне Каміння купити Україна магазин: калібровані вставки для ювелірних виробів купити в Києві, Одессі, Львові
- Камені з Сертифікатами
- Інвестиційне каміння
- Лоти каменів
- Парне дорогоцінне каміння
- Поодиноке каміння
- Необроблене каміння
- SUPER SEVEN
- Іоліт
- Агат
- Аквамарин
- Амазоніт
- Аметист
- Аметрин
- Аніоліт (Рубін в цоізиті)
- Андезин ✓
- Апатит ✓
- Бірюза ✓
- Берилл ✓
- Гірський Кришталь
- Геліотроп
- Геміморфіт
- Глаз Шивы
- Гранат
- Гранат МАЛИ
- Грандідьєрит ✓
- Діаманти (кольорові)
- Діаспор (Султаніт) ✓
- Кіаніт ✓
- Кварц
- Коралл
- Корнєрупін
- Кунцит ✓
- Лабрадорит (лабрадор)
- Лазурит
- Ларимар
- Лимонный кварц
- Містик кварц
- Місячний камінь
- Малахіт
- Мерлініт
- Молдавіт (тектит)
- Морганіт
- Мукаїт
- Нефрит
- Обсидіан
- Олександрит (Хризоберил) ✓
- Онікс
- Опал ✓
- Ортоцерас
- Пірит
- Параїба ✓
- Перидот (Хризоліт)
- Перламутр
- Петерсит
- Преніт
- Раухтопаз ✓
- Родохрозит
- Рожевий кварц
- Рубін ✓
- Рутиловий кварц ✓
- Сапфір
- Серафініт
- Сердолік
- Серпентин
- Силліманіт
- Смарагд ✓
- Содаліт
- Сфалерит
- Танзаніт ✓
- Тигрове око
- Титаніт (Сфен)
- Топаз
- Турмалін ✓
- Флюорит ✓
- Халцедон
- Хризопраз
- Хромдіопсид ✓
- Цаворит
- Циркон
- Цитрин ✓
- Цоізит
- Чароїт
- Шпінель
- Янтар
- Яшма
- Кабошони

Натуральний родоліт гранат огранки круг 6.8мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е15553 Розмір каменів: 6.8Х6.8Х4.5mm. Огранювання: круг Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Походження: Мада...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 6.8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 9мм триліон купити в Україні. Купити натуральний аквамарин вагою майже 2 Карата трикутної форми огранки для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквама...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 9мм |
| Форма огранювання: | триліон |

Натуральний місячний камінь (адуляр) 7.6мм круг кабошон високої якості прозорості купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 7.6мм |
| Форма огранювання: | кабошон, кругла |

Драгоценный камень Рубин купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень рубин, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень рубин в Украине...
| Камінь: | рубин |
| Колір каменя: | красный |
| Розмір каменя: | 7*8.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь рубін 7.1мм круг купити в Україні Натуральний рубін вагою 1.85 Карата діаметром 7.1мм купити в Києві. Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (наси...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 7.1мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь зелений турмалін (вердиліт) купити в Україні Артикул: Е14957 Розмір каміння: 9.2 X 5.1Х3.9мм Огранювання: октагон Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 9*5мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Дорогоцінний камінь зелений турмалін (верделіт) без огранки купити в Україні Код товару: Е15744 Розмір каменів: 11 X 4мм Огранювання: без огранки Чистота: VS-SI Обробка: UNHEATED Походження...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 11*4мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Пара грозової шпінелі круг купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е15468 Розмір каменів: 5.93мм Огранювання: круг Чистота: VS Колір: грозова ...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | фіолетовий, сірий |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний цитрин трилліон 9мм купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Код товару: Е21467 Вага: 1.84Ct Розмір: 9*9*5мм Огранювання: трилліон Колір жовтий Чистота: VVS Обр...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 9мм |
| Форма огранювання: | трилліон |

Натуральний камінь лимонний кварц купити в Україні. Купити натуральний лимонний кварц в Україні: ціна, фото, каталог каміння Не знаєте де купити натуральни...
| Камінь: | лимонний кварц |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний камінь Зелений топаз 7мм кушіон купити в Україні (Топаз колір Rainforest). Не знаєте де купити натуральний камінь Зелений топаз, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь топаз зелени...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 7мм |
| Форма огранювання: | подушка, кушіон |

Дорогоцінний камінь рубін 7.1мм круг купити в Україні Натуральний рубін вагою 1.83 Карата діаметром 7.1мм купити в Києві. Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (наси...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 7.1мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний зелений апатит 8.0*6.3мм купити в Україні. Апатит - камінь гармонії з собою та навколишнім світом. Апатит дарує впевненість, комунікабільність. Ідеальний талісман для скромних, невпевнених...
| Камінь: | апатит |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 8*6.3мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь Аквамарин груша 11.3*7.6мм купити в Україні. Купити натуральний аквамарин для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 11.3*7.6мм |
| Форма огранювання: | груша |

Код товара: Е13155 Размер камней: 9Х6.7Х3.94 mm. Огранка: овал Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение: Индия Твердость: 7 .....
| Камінь: | силлиманит |
| Колір каменя: | желтый |
| Розмір каменя: | 9*6.5 |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральні рожеві Топази пара 7*5мм овал Код товару: Е22061 Розмір каменя: 7*5.1*3.2мм, 7*5.1*3.5мм Колір: рожевий Огранування: овал Чистота: VVS Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | овал |



















-loty.jpg)

-odin.jpg)






































































.png)


































