Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ (каталог)
Купити Натуральне каміння Topgems гарантовано природного походження (сертифікати) Україна, Київ: смарагди, рубіни, сапфіри, опали, аквамарин, танзаніт... (text_page 85)
Дорогоцінне та напівдорогоцінне Каміння купити Україна магазин: калібровані вставки для ювелірних виробів купити в Києві, Одессі, Львові
- Камені з Сертифікатами
- Інвестиційне каміння
- Лоти каменів
- Парне дорогоцінне каміння
- Поодиноке каміння
- Необроблене каміння
- SUPER SEVEN
- Іоліт
- Агат
- Аквамарин
- Амазоніт
- Аметист
- Аметрин
- Аніоліт (Рубін в цоізиті)
- Андезин ✓
- Апатит ✓
- Бірюза ✓
- Берилл ✓
- Гірський Кришталь
- Геліотроп
- Геміморфіт
- Глаз Шивы
- Гранат
- Гранат МАЛИ
- Грандідьєрит ✓
- Діаманти (кольорові)
- Діаспор (Султаніт) ✓
- Кіаніт ✓
- Кварц
- Коралл
- Корнєрупін
- Кунцит ✓
- Лабрадорит (лабрадор)
- Лазурит
- Ларимар
- Лимонный кварц
- Містик кварц
- Місячний камінь
- Малахіт
- Мерлініт
- Молдавіт (тектит)
- Морганіт
- Мукаїт
- Нефрит
- Обсидіан
- Олександрит (Хризоберил) ✓
- Онікс
- Опал ✓
- Ортоцерас
- Пірит
- Параїба ✓
- Перидот (Хризоліт)
- Перламутр
- Петерсит
- Преніт
- Раухтопаз ✓
- Родохрозит
- Рожевий кварц
- Рубін ✓
- Рутиловий кварц ✓
- Сапфір
- Серафініт
- Сердолік
- Серпентин
- Силліманіт
- Смарагд ✓
- Содаліт
- Сфалерит
- Танзаніт ✓
- Тигрове око
- Титаніт (Сфен)
- Топаз
- Турмалін ✓
- Флюорит ✓
- Халцедон
- Хризопраз
- Хромдіопсид ✓
- Цаворит
- Циркон
- Цитрин ✓
- Цоізит
- Чароїт
- Шпінель
- Янтар
- Яшма
- Кабошони

Код товара: Е12800 Размер камней: 6.5X 4.9Х3.7мм Огранка: октагон Чистота: SI Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Шри-Ланка Твердость: 7 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Форма огранювання: | октагон |

Натуральний Смарагд огранювання Овал вагою 1.35Ct і розміром 8.13*6.3мм в зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально не дуже чистий, багата внутрішня морфологія...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 8.13*6.3мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Замбія |

Рожевий кунцит (сподумен) купити в Україні Код товару: Е21777 Вага: 1.355 карат Розмір каменів: 6X6.2Х4.38мм Огранювання: ашер Колір: ніжно-рожевий Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження к...
| Камінь: | кунцит |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | ашер |
| Країна: | Афганістан |

Рожевий турмалін (рубеліт) без огранки купити в Україні Код товару: Е21004 Розмір каменів: 8.3х4.6х4.5мм Огранювання: без огранки Чистота: SI Обробка: UNHEATED Походження каменів: Нігерія ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 8.3*4.6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Купити дорогоцінний камінь Ефіопський опал в Україні Натуральний молочний райдужний опал огранювання кабошон. Код товару: Е14600 Розмір каменів: 8.0X 4.0мм Огранювання: кабошон Чистота: TRANSLUCENT Обр...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 8.0мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний місячний камінь (адуляр) груша кабошон купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код това...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 8*5.3мм |
| Форма огранювання: | кабошон, груша |

Натуральний зелений турмалін (верделіт) купити в Україні Код товару: Е15983 Розмір каменя: 5.7X5.63Х4.65мм Огранка: принцеса Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження каменя: Нігер...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 5.7мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Великий Натуральний Смарагд огранювання овал вагою 1.33Ct (1.33 Карата) і розміром 8.7*6мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранован в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 8.7*6мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Замбія |

Пара сфенів на сережки 5мм: ціна, купити в Україні Сфен - універсальний камінь і підходить всім Знакам Зодіаку. В першу чергу камінь титаніт вважається талісманом бізнесменів. Він допомагає в організаторських з...
| Камінь: | сфен |
| Колір каменя: | жовтий, помаранчевий |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний спессартін гранат огранки груша 9.2 * 6.4мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е15439 Розмір каменів: 9.2Х6.4Х3.0mm. Огранювання: груша Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Похо...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 9.2*6.4мм |
| Форма огранювання: | груша |

Дорогоцінний камінь рожевий турмалін (рубелліт) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е14609 Розмір каміння: 9.0X6.9Х2.8мм Огранювання: овал Чистота: VS2 Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 9.0*7.0мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь жовтий турмалін (тсилаізит) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е14958 Розмір каміння: 8.5X6.6Х3.4мм Огранювання: овал Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 8.5*6.6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь гранат (піроп) маркіз пара купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь гранат, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь гранат в Україні можна в інтернет магазин...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 8*4мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Дорогоцінний камінь рубін 7.9*4.6мм октагон купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристра...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 7.9*4.6мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Дорогоцінний камінь рубін 6мм купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристрасті ще й огранен в ...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний не грітий Танзаніт 6.7мм без огранки купити в Україні. Натуральний танзаніт огранка овал купити в Києві, Львові, Одесі, Харкові Характеристик...
| Камінь: | танзаніт |
| Колір каменя: | синій, фіолетовий |
| Розмір каменя: | 6.7*6.3мм |
| Форма огранювання: | без огранки |



















-loty.jpg)

-odin.jpg)






































































.png)

































